Gå til hovedindhold

Epson TM T20III - Kvitteringsprinter - termisk linje - Rulle (7,95 cm) - 203 x 203 dpi - op til 250 mm/sek. - USB 2.0, seriel - skærer - sort

Pris fra 1.233 krtil 1.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 386 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.195 kr 15. maj

Sammenlign priser på Epson TM T20III - Kvitteringsprinter - termisk linje - Rulle (7,95 cm) - 203 x 203 dpi - op til 250 mm/sek. - USB 2.0, seriel - skærer - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1233 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson TM T20III Termisk linje
1.233 kr
Til butik
Epson TM T20III Termisk linje billede

Produktinformation

Epson TM T20III - Kvitteringsprinter - termisk linje - Rulle (7,95 cm) - 203 x 203 dpi - op til 250 mm/sek. - USB 2.0, seriel - skærer - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Artikel nr.: C31CH51011
EAN: 8715946669649
Varenr.: 995284596
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson TM T20III - Kvitteringsprinter - termisk linje - Rulle (7,95 cm) - 203 x 203 dpi - op til 250 mm/sek. - USB 2.0, seriel - skærer - sort
1.355 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson TM-T20III (011): USB + Serial PS Blk EU - Monokrom - Termisk inkjet
1.388 kr
Til butik
Epson TM-T20III (011): USB + Serial PS Blk EU - Monokrom - Termisk inkjet billede

Produktinformation

Kvitteringsprinter tilbyder termisk linje monokrom udskrivning op til 250 mm/s med 203 × 203 dpi, USB 2.0 og serielle forbindelser, indbygget automatisk afskærer og 80 mm rulleunderstøttelse. Denne kompakte POS-enhed, Epson kvitteringsprinter, kombinerer pålidelig højhastighedsudskrivning og enkel kablet tilslutning til detail- og restaurationsdiske. Udskrivningsmetode: Termisk linje, monokrom Udskrivningshastighed: Op til 250 mm/s Opløsning: 203 x 203 dpi Grænseflader: USB 2.0 (Type B), RS-232 seriel og kasseskuffeport Medier: 80 mm papirrulleunderstøttelse Funktioner: Indbygget automatisk afskærer og sensorer for tom rulle, åben låg og papir næsten slut Leveres med USB-kabel, vægbeslag og en medierulle, så den er klar til installation ved travle kasseområder i små butikker, hoteller og restauranter.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printer
Artikel nr.: C31CH51011
EAN: 8715946669649
Varenr.: 2803473
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson TM T20III Termisk linje
1.519 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Epson TM-T20III kvitteringsprinter - 203 × 203 dpi, direkte termisk, kablet
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epson TM-T20III kvitteringsprinter - 203 × 203 dpi, direkte termisk, kablet
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson TM T20III - Kvitteringsprinter - termisk linje - Rulle (7,95 cm) - 203 x 203 dpi - op til 250 mm/sek. - USB 2.0, seriel - skærer - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson TM T20III - Kvitteringsprinter - termisk linje - Rulle (7,95 cm) - 203 x 203 dpi - op til 250 mm/sek. - USB 2.0, seriel - skærer - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.233 kr1.233 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.355 kr1.355 krKøb
3Proshop DK1.388 kr1.388 krKøb
4Ultrashop1.519 kr1.519 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson TM T20III - Kvitteringsprinter - termisk linje - Rulle (7,95 cm) - 203 x 203 dpi - op til 250 mm/sek. - USB 2.0, seriel - skærer - sort

PriceData har fulgt prisen på Epson TM T20III - Kvitteringsprinter - termisk linje - Rulle (7,95 cm) - 203 x 203 dpi - op til 250 mm/sek. - USB 2.0, seriel - skærer - sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.151 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.222 kr.

Den nuværende pris på 1.233 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Epson TM T20III - Kvitteringsprinter - termisk linje - Rulle (7,95 cm) - 203 x 203 dpi - op til 250 mm/sek. - USB 2.0, seriel - skærer - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Epson TM T20III - Kvitteringsprinter - termisk linje - Rulle (7,95 cm) - 203 x 203 dpi - op til 250 mm/sek. - USB 2.0, seriel - skærer - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.233 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.232 kr30 kr (2%)
22. maj 20261.202 kr16 kr (1%)
21. maj 20261.218 kr5 kr (0%)
20. maj 20261.213 kr2 kr (0%)
18. maj 20261.211 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.212 kr22 kr (2%)
16. maj 20261.234 kr39 kr (3%)
15. maj 20261.195 kr8 kr (1%)
13. maj 20261.203 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret