Gå til hovedindhold

Epson Stag Enpack cyan T1302 DURABrite Ultra-bläck

EpsonTonere og inkjetpatronerEAN: 8715946624808
Pris fra 143 krtil 259 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 136 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Epson Stag Enpack cyan T1302 DURABrite Ultra-bläck og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson T1302 - Cyan Ink
143 kr
Til butik
Epson T1302 - Cyan Ink billede

Produktinformation

1 pakke, 10.1 ml, cyan, original, blækpatron (forbrugsmaterialer til udskrift) (svarende til: Epson T1302), for Stylus Office BX535, BX630, BX635, BX935; WorkForce WF-3520, 3530, 3540, 7015, 7515, 7525

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: C13T13024012
EAN: 8715946624808
Varenr.: 2577427
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Epson T1302 Cyan Printerpatron Original
146 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson T1302 Cyan 765 sider Blæk C13T13024012
154 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson T1302 Cyan 765 sider Blæk C13T13024012
199 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Epson Blæk T1302 XL Cyan, 750 Sider
200,85 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Epson Stag Enpack cyan T1302 DURABrite Ultra-bläck
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Stag Enpack cyan T1302 DURABrite Ultra-bläck koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Stag Enpack cyan T1302 DURABrite Ultra-bläck koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK143 kr182 krKøb
2Tonerland.dk146 kr146 krKøb
3CompuMail DK154 kr154 krKøb
4Ultrashop199 kr199 krKøb
5Hertels Boresko200,85 kr200,85 krKøb
6Teknikproffset DK259 kr308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson Stag Enpack cyan T1302 DURABrite Ultra-bläck

PriceData har fulgt prisen på Epson Stag Enpack cyan T1302 DURABrite Ultra-bläck i 175 dage. Laveste pris i perioden er 136 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Epson Stag Enpack cyan T1302 DURABrite Ultra-bläck. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Epson Stag Enpack cyan T1302 DURABrite Ultra-bläck de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026143 kr2 kr (1%)
7. maj 2026145 kr2 kr (1%)
5. maj 2026143 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026144 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026143 kr2 kr (1%)
26. mar. 2026145 kr9 kr (7%)
15. mar. 2026136 kr9 kr (6%)
5. mar. 2026145 kr9 kr (7%)
28. feb. 2026136 kr2 kr (1%)
22. feb. 2026138 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret