Gå til hovedindhold

Epson Lifestudio Flex EF-72 - 3LCD-projektor - 1000 lumen (hvid) - 1000 lumen (farve) - 16:9 - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - eg

EpsonProjektor – tilbehørEAN: 8715946741574
Pris fra 8.557 krtil 9.995 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.438 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.994 kr 26. maj

Sammenlign priser på Epson Lifestudio Flex EF-72 - 3LCD-projektor - 1000 lumen (hvid) - 1000 lumen (farve) - 16:9 - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - eg og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8557 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson EF-72 3LCD-projektor 4K PRO-UHD
8.557 kr
Til butik
Epson EF-72 3LCD-projektor 4K PRO-UHD billede

Produktinformation

Epson Lifestudio Flex EF-72 - 3LCD-projektor - 1000 lumen (hvid) - 1000 lumen (farve) - 16:9 - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - eg

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Artikel nr.: V11HB76640
EAN: 8715946741574
Varenr.: 1003488409
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Projektor Lifestudio Flex EF-72 - 1000 ANSI lumens
8.592 kr
Til butik
Epson Projektor Lifestudio Flex EF-72 - 1000 ANSI lumens billede

Produktinformation

3LCD-projektoren Epson Lifestudio Flex EF-72 leverer bærbar smart projektion med 1000 ANSI lumens, 4K PRO-UHD-opløsning, indbygget 10 W højttaler og Wi-Fi/Bluetooth-forbindelse. Designet til nem opsætning og medrivende visning både indendørs og udendørs inkluderer denne kompakte smart projektor Smart TV-funktioner med Chromecast og Google TV-streaming samt billed- og lydforbedringer som HDR10/HLG-understøttelse, auto keystone og dedikerede tilstande til biograf og gaming. 1000 lumen hvid lysstyrke og 1000 lumen farvelysstyrke 4K PRO-UHD-opløsning med naturligt 16:9-billedformat Dynamisk kontrast op til 5,000,000:1 Laserlyskilde med op til 20,000 timers lampens levetid (high power/eco) 802.11a/b/g/n/ac Wi‑Fi og Bluetooth HDMI, USB-C, USB 2.0 og audio-out-tilslutninger Nyd fleksibel placering og glidende hverdagsunderholdning med integreret streaming, klar lyd og levende 3LCD-billeder.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Projektor
Artikel nr.: V11HB76640
EAN: 8715946741574
Varenr.: 3410500
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Lifestudio Flex EF-72 - 3LCD-projektor - 1000 lumen (hvid) - 1000 lumen (farve) - 16:9 - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - eg
8.708 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Epson Lifestudio Flex EF-72 4K 3LCD projektor (eg)
9.995 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Lifestudio Flex EF-72 - 3LCD-projektor - 1000 lumen (hvid) - 1000 lumen (farve) - 16:9 - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - eg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Lifestudio Flex EF-72 - 3LCD-projektor - 1000 lumen (hvid) - 1000 lumen (farve) - 16:9 - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - eg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.557 kr8.557 krKøb
2Proshop DK8.592 kr8.592 krKøb
3CS MEGASTORE DK8.708 kr8.708 krKøb
4Komplett DK9.995 kr9.995 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson Lifestudio Flex EF-72 - 3LCD-projektor - 1000 lumen (hvid) - 1000 lumen (farve) - 16:9 - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - eg

PriceData har fulgt prisen på Epson Lifestudio Flex EF-72 - 3LCD-projektor - 1000 lumen (hvid) - 1000 lumen (farve) - 16:9 - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - eg i 176 dage. Laveste pris i perioden er 7.994 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 10.744 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.288 kr.

Den nuværende pris på 8.557 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Epson Lifestudio Flex EF-72 - 3LCD-projektor - 1000 lumen (hvid) - 1000 lumen (farve) - 16:9 - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - eg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Epson Lifestudio Flex EF-72 - 3LCD-projektor - 1000 lumen (hvid) - 1000 lumen (farve) - 16:9 - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Bluetooth - eg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20268.557 kr305 kr (4%)
29. maj 20268.252 kr37 kr (0%)
28. maj 20268.289 kr295 kr (4%)
26. maj 20267.994 kr267 kr (3%)
22. maj 20268.261 kr218 kr (3%)
21. maj 20268.043 kr49 kr (1%)
19. maj 20267.994 kr267 kr (3%)
17. maj 20268.261 kr267 kr (3%)
15. maj 20267.994 kr50 kr (1%)
14. maj 20268.044 kr628 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret