Gå til hovedindhold

Epson Ink Cyan Xl 20k - Workforce Pro Em-c8100rdwf/em-c8101rdwf

EpsonTonere og inkjetpatronerEAN: 8715946735658
Pris fra 1.504 krtil 2.439 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 935 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Epson Ink Cyan Xl 20k - Workforce Pro Em-c8100rdwf/em-c8101rdwf og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1504 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson T13L2 Cyan 20000 sider Blækpakke
1.504 kr
Til butik
Epson T13L2 Cyan 20000 sider Blækpakke billede

Produktinformation

Epson T13L2 - Størrelse XL - cyan - original - blækpakke - for WorkForce Pro EM-C8100RDWF

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Artikel nr.: C13T13L240
EAN: 8715946735658
Varenr.: 1002955981
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson T13L2 - XL size - cyan - original - ink pack
1.618 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epson Ink Cyan Xl 20k - Workforce Pro Em-c8100rdwf/em-c8101rdwf
-0%1.931 kr
Før 1.931,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Epson Ink Cyan Xl 20k - Workforce Pro Em-c8100rdwf/em-c8101rdwf billede

Produktinformation

Højt XL-udbytte reducerer antallet af patronudskiftninger og sænker driftsomkostningerne Originalt Epson-blæk bevarer cyanfarvernes nøjagtighed i rapporter Kompatibel med WorkForce Pro EM-C8100RDWF og EM-C8101RDWF Enkeltpakkedesign forenkler lagerstyring og effektiviserer udskiftninger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Blæk
Artikel nr.: C13T13L240
EAN: 8715946735658
Varenr.: 5020059663
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Epson Epson T13L2 Blækpatron Cyan T13L2 Modsvarer: N/A
2.439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Ink Cyan Xl 20k - Workforce Pro Em-c8100rdwf/em-c8101rdwf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Ink Cyan Xl 20k - Workforce Pro Em-c8100rdwf/em-c8101rdwf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.504 kr1.504 krKøb
2Proshop DK1.618 kr1.618 krKøb
3Dustin DK1.931 kr2.017,25 krKøb
4InkClub DK2.439 kr2.439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson Ink Cyan Xl 20k - Workforce Pro Em-c8100rdwf/em-c8101rdwf

PriceData har fulgt prisen på Epson Ink Cyan Xl 20k - Workforce Pro Em-c8100rdwf/em-c8101rdwf i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.504 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 2.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.820 kr.

Den nuværende pris på 1.504 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Epson Ink Cyan Xl 20k - Workforce Pro Em-c8100rdwf/em-c8101rdwf. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Epson Ink Cyan Xl 20k - Workforce Pro Em-c8100rdwf/em-c8101rdwf de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.504 kr365 kr (20%)
10. maj 20261.869 kr62 kr (3%)
8. maj 20261.931 kr62 kr (3%)
7. maj 20261.869 kr62 kr (3%)
6. maj 20261.931 kr62 kr (3%)
30. apr. 20261.869 kr62 kr (3%)
18. apr. 20261.931 kr62 kr (3%)
17. apr. 20261.869 kr62 kr (3%)
16. apr. 20261.931 kr125 kr (6%)
11. apr. 20262.056 kr63 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret