Gå til hovedindhold

Epson FastFoto FF-680W - Dokumentscanner - Contact Image Sensor (CIS) - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 45 ppm (mono) / op til 45 ppm (farve) - ADF (100 ark) - USB 3.0, Wi-Fi(n)

EpsonScannereEAN: 8715946654270
Pris fra 4.023 krtil 5.749 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.726 kr (30% besparelse)

Sammenlign priser på Epson FastFoto FF-680W - Dokumentscanner - Contact Image Sensor (CIS) - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 45 ppm (mono) / op til 45 ppm (farve) - ADF (100 ark) - USB 3.0, Wi-Fi(n) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4023 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Epson FastFoto FF-680W
4.023 kr
Til butik
Epson FastFoto FF-680W billede

Produktinformation

Epson FastFoto FF-680W - Billedskanner, op til 30 billeder på 30 sekunder, Google Drive, Wifi, USB - Printere & Scannere Scanners

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printere & Scannere
Artikel nr.: B11B237401
EAN: 8715946654270
Varenr.: 1120919
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson FastFoto FF-680W - Dokumentscanner - Contact Image Sensor (CIS) - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 45 ppm (mono) / op til 45 ppm (farve) - ADF (100 ark) - USB 3.0, Wi-Fi(n)
4.102 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson FastFoto FF-680W Document Scanner
4.186 kr
Til butik
Epson FastFoto FF-680W Document Scanner billede

Produktinformation

Dokumentscanner med 600 dpi x 600 dpi CIS-optik, automatisk duplex-ADF til op til 100 ark og scanningshastigheder op til 45 ppm via USB 3.0 eller Wi‑Fi. Designet til hurtigt at digitalisere fotos og dokumenter, gør den medfølgende software og den automatiske indføring billedkorrektion og filhåndtering enkel - Epson leverer automatiserede værktøjer til at forberede scanninger til deling. Optisk opløsning: 600 dpi x 600 dpi Scanningshastighed: op til 45 ppm (A4, 300 dpi) ADF-kapacitet: 100 ark Tilslutning: USB 3.0 og Wi‑Fi (n) Duplex: automatisk duplex-scanning Sensortype: Contact Image Sensor (CIS) med RGB-LED Understøttet størrelse: op til 216 x 910 mm Software og ekstra: EPSON ScanSmart, drivere og bærerark inkluderet ENERGY STAR-certificeret og udstyret med automatisk deskew, farvekorrektion og ultralydsbaseret dobbeltføderdetektion for pålidelige, klar-til-deling scanninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Scanner
Artikel nr.: B11B237401
EAN: 8715946654270
Varenr.: 2695541
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epson Fastfoto Ff-680w A4-scanner
-0%4.236 kr
Før 4.236,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson FastFoto FF-680W Dokumentscanner
4.650 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson Dual Face Scanner - 300 Dpi Usb Wifi - Ff680w - Sort
5.269,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Epson FastFoto FF-680W - trådløs højhastighedsscanner
5.459 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson FastFoto FF-680W
5.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson FastFoto FF-680W - Dokumentscanner - Contact Image Sensor (CIS) - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 45 ppm (mono) / op til 45 ppm (farve) - ADF (100 ark) - USB 3.0, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson FastFoto FF-680W - Dokumentscanner - Contact Image Sensor (CIS) - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 45 ppm (mono) / op til 45 ppm (farve) - ADF (100 ark) - USB 3.0, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK4.023 kr4.023 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.102 kr4.102 krKøb
3Proshop DK4.186 kr4.186 krKøb
4Dustin DK4.236 kr4.322,25 krKøb
5CompuMail DK4.650 kr4.650 krKøb
6Gucca.dk5.269,95 kr5.269,95 krKøb
7Teknikproffset DK5.459 kr5.528 krKøb
8Ultrashop5.749 kr5.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson FastFoto FF-680W - Dokumentscanner - Contact Image Sensor (CIS) - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 45 ppm (mono) / op til 45 ppm (farve) - ADF (100 ark) - USB 3.0, Wi-Fi(n)

PriceData har fulgt prisen på Epson FastFoto FF-680W - Dokumentscanner - Contact Image Sensor (CIS) - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 45 ppm (mono) / op til 45 ppm (farve) - ADF (100 ark) - USB 3.0, Wi-Fi(n) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.993 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 4.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.156 kr.

Den nuværende pris på 4.023 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Epson FastFoto FF-680W - Dokumentscanner - Contact Image Sensor (CIS) - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 45 ppm (mono) / op til 45 ppm (farve) - ADF (100 ark) - USB 3.0, Wi-Fi(n). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Epson FastFoto FF-680W - Dokumentscanner - Contact Image Sensor (CIS) - Duplex - A4 - 600 dpi x 600 dpi - op til 45 ppm (mono) / op til 45 ppm (farve) - ADF (100 ark) - USB 3.0, Wi-Fi(n) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. feb. 20264.023 kr151 kr (4%)
18. feb. 20264.174 kr151 kr (4%)
11. feb. 20264.023 kr265 kr (6%)
9. feb. 20264.288 kr31 kr (1%)
8. feb. 20264.319 kr85 kr (2%)
6. feb. 20264.234 kr84 kr (2%)
5. feb. 20264.318 kr32 kr (1%)
4. feb. 20264.286 kr131,37 kr (3%)
3. feb. 20264.154,63 kr127,63 kr (3%)
31. jan. 20264.027 kr28 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret