Gå til hovedindhold

Epson EH-TW840 - 3LCD-projektor - bærbar - 4000 lumen (hvid) - 4000 lumen (farve) - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid

EpsonElektronikEAN: 8715946738604
Pris fra 4.502 krtil 7.929 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.427 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.088 kr 7. maj

Sammenlign priser på Epson EH-TW840 - 3LCD-projektor - bærbar - 4000 lumen (hvid) - 4000 lumen (farve) - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4502 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson EH-TW840 3LCD Full HD
4.502 kr
Til butik
Epson EH-TW840 3LCD Full HD billede

Produktinformation

Epson EH-TW840 - 3LCD-projektor - bærbar - 4000 lumen (hvid) - 4000 lumen (farve) - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Artikel nr.: V11HB63040
EAN: 8715946738604
Varenr.: 1003272737
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson EH-TW840 - 3LCD-projektor - bærbar - 4000 lumen (hvid) - 4000 lumen (farve) - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid
4.563 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Epson TW-840 3LCD projektor (hvid)
5.495 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Epson EH-TW840 projektor 4000lumen
6.790 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson EH-TW840 with HC lamp
7.929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson EH-TW840 - 3LCD-projektor - bærbar - 4000 lumen (hvid) - 4000 lumen (farve) - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson EH-TW840 - 3LCD-projektor - bærbar - 4000 lumen (hvid) - 4000 lumen (farve) - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.502 kr4.502 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.563 kr4.563 krKøb
3Komplett DK5.495 kr5.495 krKøb
4Teknikproffset DK6.790 kr6.849 krKøb
5Ultrashop7.929 kr7.929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson EH-TW840 - 3LCD-projektor - bærbar - 4000 lumen (hvid) - 4000 lumen (farve) - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid

PriceData har fulgt prisen på Epson EH-TW840 - 3LCD-projektor - bærbar - 4000 lumen (hvid) - 4000 lumen (farve) - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid i 153 dage. Laveste pris i perioden er 4.088 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 7.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.151 kr.

Den nuværende pris på 4.502 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Epson EH-TW840 - 3LCD-projektor - bærbar - 4000 lumen (hvid) - 4000 lumen (farve) - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Epson EH-TW840 - 3LCD-projektor - bærbar - 4000 lumen (hvid) - 4000 lumen (farve) - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20264.502 kr14 kr (0%)
1. jun. 20264.516 kr125 kr (3%)
31. maj 20264.641 kr125 kr (3%)
29. maj 20264.516 kr976 kr (18%)
27. maj 20265.492 kr3 kr (0%)
26. maj 20265.495 kr2 kr (0%)
25. maj 20265.493 kr2 kr (0%)
10. maj 20265.495 kr388 kr (8%)
9. maj 20265.107 kr379 kr (8%)
8. maj 20264.728 kr640 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret