Gå til hovedindhold

Epson EB-L520U - 3LCD-projektor - 5200 lumen (hvid) - 5200 lumen (farve) - WUXGA (1920 x 1200) - 16:10 - 1080p - LAN - hvid

EpsonElektronikEAN: 8715946695563
Pris fra 13.604 krtil 17.179 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.575 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Epson EB-L520U - 3LCD-projektor - 5200 lumen (hvid) - 5200 lumen (farve) - WUXGA (1920 x 1200) - 16:10 - 1080p - LAN - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13604 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson EB-L520U 3LCD-projektor WUXGA VGA HDMI
13.604 kr
Til butik
Epson EB-L520U 3LCD-projektor WUXGA VGA HDMI billede

Produktinformation

Epson EB-L520U - 3LCD-projektor - 5200 lumen (hvid) - 5200 lumen (farve) - WUXGA (1920 x 1200) - 16:10 - 1080p - LAN - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Artikel nr.: V11HA30040
EAN: 8715946695563
Varenr.: 999022723
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson EB-L520U - 3LCD-projektor - 5200 lumen (hvid) - 5200 lumen (farve) - WUXGA (1920 x 1200) - 16:10 - 1080p - LAN - hvid
13.743 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Projektor EB-L520U - 1920 x 1200 - 5200 ANSI lumens
14.906 kr
Til butik
Epson Projektor EB-L520U - 1920 x 1200 - 5200 ANSI lumens billede

Produktinformation

Projektor Epson EB-L520U leverer WUXGA (1920 x 1200) 3LCD-laserprojektion med 5200 ANSI lumens lysstyrke, 4K-inputunderstøttelse og detaljeforbedring til storformatsvisning op til 500". Udviklet til fleksibel installation og multimediebrug understøtter denne hvide Epson-laserprojektor split-screen til at kombinere to eller fire kilder, tilbyder edge blending og geometrisk korrektion for sømløse billeder og muliggør jævn USB-afspilning med H.264 via Epson Content Manager. 3LCD-laserprojektor med WUXGA-opløsning og 16:10-billedformat 5200 lumens hvid- og farvelysstyrke Dynamisk kontrastforhold: 2500000:1 4K-inputunderstøttelse med detail enhancement-teknologi LAN (Ethernet) samt HDMI-, VGA- og HDBaseT-tilslutning Integreret mono-højttaler (10 W) Pålidelig laserlyskilde og rige tilslutningsmuligheder gør EB-L520U til et stærkt valg til lyse, levende præsentationer og storskærmsinstallationer.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Projektor
Artikel nr.: V11HA30040
EAN: 8715946695563
Varenr.: 2976611
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epson Eb-l520u Wuxga-laserprojektor
14.999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson EB-L520U data projector
17.179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson EB-L520U - 3LCD-projektor - 5200 lumen (hvid) - 5200 lumen (farve) - WUXGA (1920 x 1200) - 16:10 - 1080p - LAN - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson EB-L520U - 3LCD-projektor - 5200 lumen (hvid) - 5200 lumen (farve) - WUXGA (1920 x 1200) - 16:10 - 1080p - LAN - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK13.604 kr13.604 krKøb
2CS MEGASTORE DK13.743 kr13.743 krKøb
3Proshop DK14.906 kr14.906 krKøb
4Dustin DK14.999 kr15.085,25 krKøb
5Ultrashop17.179 kr17.179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson EB-L520U - 3LCD-projektor - 5200 lumen (hvid) - 5200 lumen (farve) - WUXGA (1920 x 1200) - 16:10 - 1080p - LAN - hvid

PriceData har fulgt prisen på Epson EB-L520U - 3LCD-projektor - 5200 lumen (hvid) - 5200 lumen (farve) - WUXGA (1920 x 1200) - 16:10 - 1080p - LAN - hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 13.604 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 14.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14.182 kr.

Den nuværende pris på 13.604 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Epson EB-L520U - 3LCD-projektor - 5200 lumen (hvid) - 5200 lumen (farve) - WUXGA (1920 x 1200) - 16:10 - 1080p - LAN - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Epson EB-L520U - 3LCD-projektor - 5200 lumen (hvid) - 5200 lumen (farve) - WUXGA (1920 x 1200) - 16:10 - 1080p - LAN - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202613.604 kr50 kr (0%)
31. maj 202613.654 kr549 kr (4%)
30. maj 202614.203 kr549 kr (4%)
29. maj 202613.654 kr139 kr (1%)
28. maj 202613.793 kr139 kr (1%)
24. maj 202613.654 kr78 kr (1%)
22. maj 202613.732 kr61 kr (0%)
20. maj 202613.793 kr725 kr (5%)
19. maj 202614.518 kr327 kr (2%)
15. maj 202614.845 kr61 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret