Gå til hovedindhold

Epson EB-810E 3LCD-projektor 4K PRO-UHD HDMI

EpsonMultimedieprojektorerEAN: 8715946718156
Pris fra 29.788 krtil 34.459 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4.671 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29.772 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Epson EB-810E 3LCD-projektor 4K PRO-UHD HDMI og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29788 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson EB-810E 3LCD-projektor 4K PRO-UHD HDMI
29.788 kr
Til butik
Epson EB-810E 3LCD-projektor 4K PRO-UHD HDMI billede

Produktinformation

Epson EB-810E - 3LCD-projektor - 5000 lumen (hvid) - 5000 lumen (farve) - 16:9 - 4K - super-ultra-kort kast-objektiv - 802.11a/b/g/n/ac trådløs / LAN/ Miracast - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Artikel nr.: V11HA99080
EAN: 8715946718156
Varenr.: 1001152199
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Projektor EB-810E - 5000 ANSI lumens
30.835 kr
Til butik
Epson Projektor EB-810E - 5000 ANSI lumens billede

Produktinformation

Projektor Epson EB-810E leverer 5000 ANSI lumens med 3LCD 4K PRO-UHD-output, et super-ultra-short-throw-objektiv og alsidig kablet/trådløs tilslutning inkl. Miracast skærmspejling. Designet til diskret placering tæt på væggen hjælper EB-810E præsentatører med at undgå at kaste skygger, samtidig med at den leverer lyse, levende billeder op til 160" og understøtter flere billedformater samt edge blending til multiprojektor for sømløse ultrabrede visninger. Opsætningen forenkles med Epson Setting Assistant-appen, og indbygget netværk med HDMI, LAN og Wi‑Fi gør det nemt at dele indhold på tværs af enheder. Laserlyskilde med op til 20.000 timer (Normal) / 30.000 timer (Eco) 5000 lumen hvid- og farvelysstyrke (CLO) med 3LCD-teknologi Super-ultra-short-throw-objektiv til installation tæt på væggen Miracast, Wi‑Fi (802.11a/b/g/n/ac) og Ethernet-tilslutning HDMI ind/ud samt HDBaseT- og USB-tilslutninger Understøtter HDR10, Split Screen og edge blending til multiprojektor Pålidelig projektion med høj lysstyrke og fleksibel installation gør EB-810E til en praktisk displayløsning til mødelokaler, klasseværelser og videokonferencer.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Projektor
Artikel nr.: V11HA99080
EAN: 8715946718156
Varenr.: 3190902
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson EB-810E UST 4KE
34.459 kr
Til butik
Epson EB-810E UST 4KE billede

Produktinformation

Epson EB-810E UST 4KE (Varenummer: V11HA99080) Oplev ultimativ billedklarhed og ydeevne med Epson EB-810E UST 4KE, en topmoderne ultrakortkast projektor ideel til både professionelle præsentationer og hjemmebiografoplevelser. Med en imponerende 4K-fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Projektorer & Tilbehør
EAN: 8715946718156
Varenr.: 27249

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson EB-810E 3LCD-projektor 4K PRO-UHD HDMI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson EB-810E 3LCD-projektor 4K PRO-UHD HDMI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK29.788 kr29.788 krKøb
2Proshop DK30.835 kr30.835 krKøb
3Ultrashop34.459 kr34.459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson EB-810E 3LCD-projektor 4K PRO-UHD HDMI

PriceData har fulgt prisen på Epson EB-810E 3LCD-projektor 4K PRO-UHD HDMI i 182 dage. Laveste pris i perioden er 29.772 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 38.563 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31.274 kr.

Den nuværende pris på 29.788 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Epson EB-810E 3LCD-projektor 4K PRO-UHD HDMI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Epson EB-810E 3LCD-projektor 4K PRO-UHD HDMI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202629.788 kr78 kr (0%)
22. maj 202629.866 kr908 kr (3%)
20. maj 202630.774 kr61 kr (0%)
19. maj 202630.835 kr6.821 kr (18%)
18. maj 202637.656 kr3.197 kr (9%)
29. apr. 202634.459 kr4.687 kr (16%)
26. apr. 202629.772 kr1.002 kr (3%)
24. apr. 202630.774 kr61 kr (0%)
23. apr. 202630.835 kr3.624 kr (11%)
16. apr. 202634.459 kr3.717 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret