Gå til hovedindhold

Ensto Cubo P, O og C låg, grå, Polykarbonat 300 x 400 x 30 mm, ekskl. Skruer

EnstoEludstyrEAN: 6418677164491
Pris fra 144 krtil 165 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 140,03 kr 7. maj

Sammenlign priser på Ensto Cubo P, O og C låg, grå, Polykarbonat 300 x 400 x 30 mm, ekskl. Skruer og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Cubo lg, 300 x 400 x 30 mm, gr, polycarbonat
144 kr
Til butik
Cubo lg, 300 x 400 x 30 mm, gr, polycarbonat billede

Produktspecifikationer

Mærke: Ensto
Kategori: WATTOO.DK Mrker Ensto
EAN: 6418677164491
Varenr.: 5412600491
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ensto Cubo P, O og C låg, grå, Polykarbonat 300 x 400 x 30 mm, ekskl. Skruer
150 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cubo Låg Grå 300X400X30Mm Polyc
150,71 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cubo låg grå 300x400x30mm polyc
156,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Cubo Plast Låg Grå 300x400x30 Mm.
165 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ensto Cubo P, O og C låg, grå, Polykarbonat 300 x 400 x 30 mm, ekskl. Skruer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ensto Cubo P, O og C låg, grå, Polykarbonat 300 x 400 x 30 mm, ekskl. Skruer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK144 kr144 krKøb
2CS MEGASTORE DK150 kr189 krKøb
3Billigelogvvs.dk150,71 kr150,71 krKøb
4MaintainIt156,25 kr156,25 krKøb
5Elvvs.dk165 kr165 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ensto Cubo P, O og C låg, grå, Polykarbonat 300 x 400 x 30 mm, ekskl. Skruer

PriceData har fulgt prisen på Ensto Cubo P, O og C låg, grå, Polykarbonat 300 x 400 x 30 mm, ekskl. Skruer i 172 dage. Laveste pris i perioden er 140,03 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 149 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Ensto Cubo P, O og C låg, grå, Polykarbonat 300 x 400 x 30 mm, ekskl. Skruer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Ensto Cubo P, O og C låg, grå, Polykarbonat 300 x 400 x 30 mm, ekskl. Skruer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026144 kr2,29 kr (2%)
18. maj 2026141,71 kr2,29 kr (2%)
11. maj 2026144 kr2 kr (1%)
10. maj 2026146 kr2 kr (1%)
9. maj 2026144 kr3,97 kr (3%)
7. maj 2026140,03 kr2,97 kr (2%)
6. maj 2026143 kr2,97 kr (2%)
21. mar. 2026140,03 kr1,97 kr (1%)
20. mar. 2026142 kr1,97 kr (1%)
17. mar. 2026140,03 kr1,97 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret