Gå til hovedindhold

Ensfarvet sengetøj 140x220 cm - Blåt sengesæt - 100% GOTS økologisk bomuld - Kelly Uni Blue - Nordisk Tekstil sengelinned

Nordisk tekstilSengetøjEAN: 5703288117525
Pris fra 298 krtil 375 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 250 kr 6. maj

Sammenlign priser på Ensfarvet sengetøj 140x220 cm - Blåt sengesæt - 100% GOTS økologisk bomuld - Kelly Uni Blue - Nordisk Tekstil sengelinned og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 298 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordisk Tekstil Sengesæt NT Kelly denim blue GOTS Percale 220
298 kr
Til butik
Nordisk Tekstil Sengesæt NT Kelly denim blue GOTS Percale 220 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Sengetøj & lagner
Farve: 2
Artikel nr.: 170082
EAN: 5703288117525
Varenr.: 24235273
Gå til Shopdyner
TrustScore 5 ud af 54,7
Ensfarvet sengetøj 140x220 cm - Blåt sengesæt - 100% GOTS økologisk bomuld - Kelly Uni Blue - Nordisk Tekstil sengelinned
-40%299,95 kr
Før 499,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ensfarvet sengetøj 140x220 cm - Blåt sengesæt - 100% GOTS økologisk bomuld - Kelly Uni Blue - Nordisk Tekstil sengelinned billede

Produktinformation

Dynebetræk: 140x220 cm Pudebetræk: 60x63 cm Materiale: 100% økologisk bomuld Vævning: Ekstra fin 220TC (Thread count = antal tråde pr. kvadrattomme) Farve: Blå Design: Kelly Denim Blue - Uni Brand: Nordisk Tekstil Lukning: Dyne- og pudebetræk med

Produktspecifikationer

Kategori: Sengetøj
EAN: 5703288117525
Varenr.: 1781-2
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
Ensfarvet sengetøj 140x220 cm - Blåt sengesæt - 100% GOTS økologisk bomuld - Kelly Uni Blue - Nordisk Tekstil sengelinned
-40%299,95 kr
Før 499,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ensfarvet sengetøj 140x220 cm - Blåt sengesæt - 100% GOTS økologisk bomuld - Kelly Uni Blue - Nordisk Tekstil sengelinned billede

Produktinformation

Dynebetræk: 140x220 cm Pudebetræk: 60x63 cm Materiale: 100% økologisk bomuld Vævning: Ekstra fin 220TC (Thread count = antal tråde pr. kvadrattomme) Farve: Blå Design: Kelly Denim Blue - Uni Brand: Nordisk Tekstil Lukning: Dyne- og pudebetræk med

Produktspecifikationer

Kategori: Sengetøj
EAN: 5703288117525
Varenr.: 1781-2
Gå til Kisana.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
KELLY - Sengetøj økologisk bomuld 140x220 blå
375 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ensfarvet sengetøj 140x220 cm - Blåt sengesæt - 100% GOTS økologisk bomuld - Kelly Uni Blue - Nordisk Tekstil sengelinned koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ensfarvet sengetøj 140x220 cm - Blåt sengesæt - 100% GOTS økologisk bomuld - Kelly Uni Blue - Nordisk Tekstil sengelinned koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK298 kr337 krKøb
2Shopdyner299,95 kr299,95 krKøb
3Dynezonen299,95 kr299,95 krKøb
4Kisana.dk375 kr375 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ensfarvet sengetøj 140x220 cm - Blåt sengesæt - 100% GOTS økologisk bomuld - Kelly Uni Blue - Nordisk Tekstil sengelinned

PriceData har fulgt prisen på Ensfarvet sengetøj 140x220 cm - Blåt sengesæt - 100% GOTS økologisk bomuld - Kelly Uni Blue - Nordisk Tekstil sengelinned i 175 dage. Laveste pris i perioden er 250 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 359 kr.

Den nuværende pris på 298 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Ensfarvet sengetøj 140x220 cm - Blåt sengesæt - 100% GOTS økologisk bomuld - Kelly Uni Blue - Nordisk Tekstil sengelinned. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Ensfarvet sengetøj 140x220 cm - Blåt sengesæt - 100% GOTS økologisk bomuld - Kelly Uni Blue - Nordisk Tekstil sengelinned de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026298 kr48 kr (19%)
6. maj 2026250 kr9 kr (3%)
30. apr. 2026259 kr40,95 kr (14%)
25. feb. 2026299,95 kr125,05 kr (29%)
16. feb. 2026425 kr24 kr (5%)
7. feb. 2026449 kr100 kr (29%)
12. jan. 2026349 kr200 kr (36%)
11. jan. 2026549 kr200 kr (57%)
2. jan. 2026349 kr76 kr (18%)
30. dec. 2025425 kr125,05 kr (42%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret