Gå til hovedindhold

Energizer Lithium knapcellebatteri CR2450 | 3 V DC | 620 mAh | 2-Blister | Sølv

EnergizerSanitetEAN: 7638900381795
Pris fra 18,79 krtil 102 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 83,21 kr (82% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17,77 kr 22. maj

Sammenlign priser på Energizer Lithium knapcellebatteri CR2450 | 3 V DC | 620 mAh | 2-Blister | Sølv og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18.79 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knapcellebatteri, Energizer Lithium, CR2450, 3 V, 2 stk
18,79 kr
Til butik
Knapcellebatteri, Energizer Lithium, CR2450, 3 V, 2 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Energizer
Kategori: Knapcelle batterier
Farve: 2
Artikel nr.: 7638900381795
EAN: 7638900381795
Varenr.: 1222519
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Energizer batteri 3V CR2450 lithium - pakke a 2stk
36 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Energizer battery - 2 x CR2450 - Li
37 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Energizer - Lithium S Knapcelle Batterier Cr2450 - 2 Stk
39,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Energizer Batteri CR2450 Lithium 2-pak
-10%44 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Energizer Lithium S CR2450 (2)
61,25 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Energizer LITHIUM CR2450 2PK
99 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Energizer Knapcellebatterier CR2450
102 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Energizer Lithium knapcellebatteri CR2450 | 3 V DC | 620 mAh | 2-Blister | Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Energizer Lithium knapcellebatteri CR2450 | 3 V DC | 620 mAh | 2-Blister | Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK18,79 kr57,79 krKøb
2Elvvs.dk36 kr36 krKøb
3Proshop DK37 kr76 krKøb
4Gucca.dk39,95 kr39,95 krKøb
5Teknikproffset DK44 kr93 krKøb
6HUMA.dk61,25 kr61,25 krKøb
7Ultrashop99 kr99 krKøb
8CompuMail DK102 kr102 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Energizer Lithium knapcellebatteri CR2450 | 3 V DC | 620 mAh | 2-Blister | Sølv

PriceData har fulgt prisen på Energizer Lithium knapcellebatteri CR2450 | 3 V DC | 620 mAh | 2-Blister | Sølv i 143 dage. Laveste pris i perioden er 17,77 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 18,79 kr er 33% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Energizer Lithium knapcellebatteri CR2450 | 3 V DC | 620 mAh | 2-Blister | Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Energizer Lithium knapcellebatteri CR2450 | 3 V DC | 620 mAh | 2-Blister | Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202618,79 kr11,21 kr (37%)
23. maj 202630 kr12,23 kr (69%)
22. maj 202617,77 kr12,23 kr (41%)
24. apr. 202630 kr5 kr (14%)
23. apr. 202635 kr5 kr (17%)
13. apr. 202630 kr2 kr (7%)
11. apr. 202628 kr2 kr (7%)
28. mar. 202630 kr4 kr (12%)
27. mar. 202634 kr4 kr (13%)
22. mar. 202630 kr4 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret