Gå til hovedindhold

Energizer Lithium Battery 2CR5 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sort / Sølv

EnergizerSanitetEAN: 7638900057003
Pris fra 41,29 krtil 129 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 87,71 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 14. maj

Sammenlign priser på Energizer Lithium Battery 2CR5 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sort / Sølv og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41.29 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Batteri Energizer® Lithium, 2CR5, 6 V, kamerabatteri
41,29 kr
Til butik
Batteri Energizer® Lithium, 2CR5, 6 V, kamerabatteri billede

Produktspecifikationer

Mærke: Energizer
Kategori: Andre batterier
Farve: 2
Artikel nr.: 100017430
EAN: 7638900057003
Varenr.: 9267082
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Energizer Lithium Photo
-25%60 kr
Før 80 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Energizer Batteri 2CR5 Lithium 1-pak
80 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Energizer Lithium Photo 2CR5 1 pack - Batteri
-9%88,95 kr
Før 97,9 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Energizer Lithium Photo 2CR5 1 pack - Batteri
-9%88,95 kr
Før 97,9 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Energizer Lithium Photo 2CR5 1 pack - Batteri
-9%88,95 kr
Før 97,9 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Batteri-salg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Energizer Lithium Photo 2CR5 1 pack - Batteri
-9%88,95 kr
Før 97,9 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lommelygtesalg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Energizer Lithium Photo 2CR5 1 pack - Batteri
88,95 kr
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Energizer Lithium Photo 2CR5 1 pack - Batteri
88,95 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
Energizer Lithium Photo 2CR5 1 pack - Batteri
88,95 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Energizer batteri 6V 2CR5 lithium, til armaturer/foto/alarm
90 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Energizer 7638900057003 Standardbatterier 1 stk
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Energizer Lithium Battery 2CR5 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sort / Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Energizer Lithium Battery 2CR5 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sort / Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK41,29 kr80,29 krKøb
2Proshop DK60 kr99 krKøb
3Teknikproffset DK80 kr129 krKøb
4Outmore.dk88,95 kr88,95 krKøb
5MAXiPRO88,95 kr88,95 krKøb
6Arbejdslamper.dk88,95 kr88,95 krKøb
7Batteri-salg.dk88,95 kr88,95 krKøb
8Lommelygtesalg.dk88,95 kr88,95 krKøb
9Pande-lampe.dk88,95 kr88,95 krKøb
10Cykel-lygter.dk88,95 kr88,95 krKøb
11Elvvs.dk90 kr90 krKøb
12CompuMail DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Energizer Lithium Battery 2CR5 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sort / Sølv

PriceData har fulgt prisen på Energizer Lithium Battery 2CR5 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sort / Sølv i 171 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 41,29 kr er 33% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Energizer Lithium Battery 2CR5 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sort / Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Energizer Lithium Battery 2CR5 | 6 V DC | 1500 mAh | 1-Blister | Sort / Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202641,29 kr5,02 kr (11%)
31. maj 202646,31 kr5,02 kr (12%)
25. maj 202641,29 kr
24. maj 202641 kr7,98 kr (16%)
16. maj 202648,98 kr12,98 kr (36%)
14. maj 202636 kr44 kr (55%)
12. maj 202680 kr31,02 kr (63%)
7. maj 202648,98 kr2,02 kr (4%)
6. maj 202651 kr1,51 kr (3%)
3. maj 202649,49 kr30,51 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret