Gå til hovedindhold

Energise Me te Økologisk - 20 breve - English Tea Shop

Pris fra 37 krtil 39 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31,16 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Energise Me te Økologisk - 20 breve - English Tea Shop og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Energise Me te Økologisk - 20 breve - English Tea Shop
37 kr
Til butik
Energise Me te Økologisk - 20 breve - English Tea Shop billede

Produktspecifikationer

Kategori: Te i breve
EAN: 0680275043928
Varenr.: 29777
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
English Tea Shop Energise Me te Ø, 20br.
38,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Energise Me te Økologisk - 20 breve
38,95 kr
Til butik
Energise Me te Økologisk - 20 breve billede

Produktinformation

Energise Me, en økologisk urtete med mynte, pebermynte, brombær, ingefær og ginseng.Ingefær bidrager til forøget vitalitet og energi. Ginseng modvirker træthed og hjælper med at fremme vitalitet.Tebrevene og æsken er komposterbare, tebrevene er uden hæfte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: English Tea Shop
EAN: 0680275043928
Varenr.: 21157
Gå til Nattelyst.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Energise Me The Økologisk
39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Energise Me te Økologisk - 20 breve - English Tea Shop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Energise Me te Økologisk - 20 breve - English Tea Shop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Økologisk-Supermarked37 kr37 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk38,95 kr38,95 krKøb
3Duft og Natur38,95 kr38,95 krKøb
4Nattelyst.dk39 kr39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Energise Me te Økologisk - 20 breve - English Tea Shop

PriceData har fulgt prisen på Energise Me te Økologisk - 20 breve - English Tea Shop i 180 dage. Laveste pris i perioden er 31,16 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 38,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 37 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Energise Me te Økologisk - 20 breve - English Tea Shop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Energise Me te Økologisk - 20 breve - English Tea Shop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 202637 kr5,84 kr (19%)
18. apr. 202631,16 kr5,84 kr (16%)
16. apr. 202637 kr1,95 kr (5%)
14. apr. 202638,95 kr3,9 kr (11%)
11. mar. 202635,05 kr3,9 kr (10%)
10. mar. 202638,95 kr3,9 kr (11%)
4. mar. 202635,05 kr1,94 kr (6%)
3. mar. 202633,11 kr1,94 kr (6%)
28. feb. 202635,05 kr1,95 kr (5%)
27. feb. 202637 kr1,95 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret