Gå til hovedindhold

Endgame Gear XM2 8k Black - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort

Endgame GearMus og trackballsEAN: 4251442511180
Pris fra 590 krtil 719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 389 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Endgame Gear XM2 8k Black - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 590 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Endgame Gear XM2 8k Black - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort
590 kr
Til butik
Endgame Gear XM2 8k Black - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort billede

Produktinformation

Gaming Mus, kablet tilslutning: USB-A med aftageligt USB-C, polling rate: 8000 Hz opdatering, optisk sensor - PixArt PAW3395 med 100 - 26000 dpi, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 52 gram, kompatibilitet: Windows / MacOS, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Endgame Gear
Kategori: Mus
Artikel nr.: EGG-XM2-8K-BLK
EAN: 4251442511180
Varenr.: 3303849
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Endgame Gear XM2 8k Gaming Mus - Sort - GEEKD.dk
599 kr
Til butik
Endgame Gear XM2 8k Gaming Mus - Sort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev det ultimative inden for gaming med Endgame Gear XM2 8k Gaming Mouse i en stilren Black farve. Denne mus er skabt til den seriøse gamer, der ikke vil gå på kompromis med ydeevne eller komfort. Med en utrolig 8000Hz polling rate får du en lynhurtig r...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Endgame
Kategori: Gamer Mus
EAN: 4251442511180
Varenr.: 49433729990992
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Endgame Gear XM2 8k Gaming Maus, kabelgebunden
608 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Endgame Gear XM2 8K gaming-mus med kabel - sort
-3%699 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Endgame Gear XM2 8K gaming-mus med kabel - sort
-3%719 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Endgame Gear XM2 8k Black - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Endgame Gear XM2 8k Black - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK590 kr629 krKøb
2Geekd599 kr599 krKøb
3CompuMail DK608 kr608 krKøb
4Boligcenter DK699 kr699 krKøb
5Vivas DK719 kr798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Endgame Gear XM2 8k Black - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på Endgame Gear XM2 8k Black - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 585 kr.

Den nuværende pris på 590 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Endgame Gear XM2 8k Black - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Endgame Gear XM2 8k Black - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr. 2026590 kr9 kr (2%)
20. apr. 2026599 kr210 kr (54%)
11. apr. 2026389 kr210 kr (35%)
8. apr. 2026599 kr9 kr (2%)
18. mar. 2026590 kr20 kr (4%)
26. feb. 2026570 kr20 kr (3%)
15. jan. 2026590 kr9 kr (2%)
6. jan. 2026599 kr50 kr (8%)
5. jan. 2026649 kr50 kr (8%)
9. dec. 2025599 kr50 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret