Gå til hovedindhold

En Fant Pige Jeans - Light Blue Denim - 110

En FantBukserEAN: 5713438704192
Pris fra 250 krtil 299,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 49,95 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 209,97 kr 23. apr.

Sammenlign priser på En Fant Pige Jeans - Light Blue Denim - 110 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 250 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
En Fant Pige Jeans - Light Blue Denim - 110
250 kr
Til butik
En Fant Pige Jeans - Light Blue Denim - 110 billede

Produktinformation

Bløde jeans til aktive dageHer får du et par lysblå jeans til piger, der kombinerer fri bevægelse med et rent udtryk. Den afslappede pasform og den elastiske talje gør dem behagelige hele dagen, mens 98% bomuld og 2% elastan giver naturlig blødhed og stræ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: En Fant
Kategori: Jeans
Farve: Light Blue Denim
Størrelse: 110
EAN: 5713438704192
Varenr.: 1046446-light-blue-denim-105
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
En Fant Jeans - Wide - Light Blue Denim
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad En Fant Pige Jeans - Light Blue Denim - 110 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad En Fant Pige Jeans - Light Blue Denim - 110 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dansk - vi klæ´r familien på250 kr250 krKøb
2Kids-world.dk299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for En Fant Pige Jeans - Light Blue Denim - 110

PriceData har fulgt prisen på En Fant Pige Jeans - Light Blue Denim - 110 i 120 dage. Laveste pris i perioden er 209,97 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 299,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 270 kr.

Den nuværende pris på 250 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for En Fant Pige Jeans - Light Blue Denim - 110. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for En Fant Pige Jeans - Light Blue Denim - 110 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026250 kr49,95 kr (17%)
13. maj 2026299,95 kr49,95 kr (20%)
29. apr. 2026250 kr49,95 kr (17%)
28. apr. 2026299,95 kr49,95 kr (20%)
24. apr. 2026250 kr40,03 kr (19%)
23. apr. 2026209,97 kr40,03 kr (16%)
21. apr. 2026250 kr49,95 kr (17%)
20. apr. 2026299,95 kr49,95 kr (20%)
18. apr. 2026250 kr49,95 kr (17%)
17. apr. 2026299,95 kr49,95 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret