Gå til hovedindhold

En Fant Drenge Shorts - Tiger's Eye - 110

En FantShortsEAN: 5713438696749
Pris fra 200 krtil 249,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 49,95 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på En Fant Drenge Shorts - Tiger's Eye - 110 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 200 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
En Fant Drenge Shorts - Tiger's Eye - 110
200 kr
Til butik
En Fant Drenge Shorts - Tiger's Eye - 110 billede

Produktinformation

Komfort til aktive drengeShorts i den varme nuance Tiger's Eye giver en behagelig pasform fra skole til weekend. Den elastiske talje og det diskrete stræk følger kroppen, så der er plads til leg, løb og ro på sofaen. Farven er let at sætte sammen med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: En Fant
Kategori: Shorts
Farve: Tiger's Eye
Størrelse: 110
EAN: 5713438696749
Varenr.: 1046452-tiger-s-eye-105
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
En Fant Shorts - Woven - Tiger`s Eye
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad En Fant Drenge Shorts - Tiger's Eye - 110 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad En Fant Drenge Shorts - Tiger's Eye - 110 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dansk - vi klæ´r familien på200 kr200 krKøb
2Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for En Fant Drenge Shorts - Tiger's Eye - 110

PriceData har fulgt prisen på En Fant Drenge Shorts - Tiger's Eye - 110 i 121 dage. Laveste pris i perioden er 200 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 249,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 217 kr.

Den nuværende pris på 200 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for En Fant Drenge Shorts - Tiger's Eye - 110. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for En Fant Drenge Shorts - Tiger's Eye - 110 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026200 kr49,95 kr (20%)
13. maj 2026249,95 kr49,95 kr (25%)
2. feb. 2026200 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret