Gå til hovedindhold

empower by PanzerGlass empower Bank w. Spin Stand | 5000mAh | Space Black Powerbank - Sort - 5000 mAh

Pris fra 339 krtil 525 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på empower by PanzerGlass empower Bank w. Spin Stand | 5000mAh | Space Black Powerbank - Sort - 5000 mAh og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PanzerGlass empower Powerbank m. Spin Stand 5.000 mAh - Qi2/MagSafe - Space Black
-26%339 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass empower Powerbank m. Spin Stand 5.000 mAh - Qi2/MagSafe - Space Black billede

Produktinformation

empower by PanzerGlass Powerbank m. Spin Stand - 5000 mAh - 20 Watt - MagSafe kompatibel - 1x USB-C, Qi2 Wireless Charging - Space Black...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Powerbanks
Vægt: 0.2g
EAN: 5715685028397
Varenr.: 2047425
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PanzerGlass empower Powerbank m. Spin Stand 5.000 mAh - Qi2/MagSafe - Space Black
-25%359 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
empower by PanzerGlass empower Bank w. Spin Stand | 5000mAh | Space Black Powerbank - Sort - 5000 mAh
-26%389 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
empower by PanzerGlass empower Bank w. Spin Stand | 5000mAh | Space Black Powerbank - Sort - 5000 mAh billede

Produktinformation

Hurtig opladning empower by PanzerGlass® empower bank med spin-stand 5000 mAh En pålidelig og robust powerbank til iPhone 16 | 15 | 14 | 13 | 12, Qi-kompatible smartphones, AirPods Pro Gen 2/3 og AirPods Gen 3. Spænd sikkerhedsbæltet, og glæd dig til hurtig opladning, uanset hvor du er. Én powerbank til alle dine enheder - Ultrakompakt design - kun 11 mm tyk - Kan bruges i både portræt- og landskabstilstand med kickstand-funktion: perfekt til videoer, gaming, videoopkald og notifikationer - MagSafe kompatibel - Magnetisk Qi2 trådløs opladning - Op til 80 % ekstra batteri - Fleksibel USB-C-port med tovejsopladning - både til empower bank og andre enheder - Lavet af post-consumer genanvendt aluminium og leveres i plastfri emballage Mere holdbarhed Mød empower by PanzerGlass® empower bank med spin-stand 5000 mAh - når ydeevne møder pålidelighed! Den robuste powerbank har et gennemtænkt, kompakt design og er udformet i nøje udvalgte materialer, der sikrer en samlet tykkelse på kun 11 mm. Den er grundigt testet for at sikre lang levetid og holdbarhed, så du kan stole på den hver dag. empower mig. Når som helst. Hvor som helst. Med 15 W magnetisk Qi2 trådløs opladning og 20W USB-C-output giver den dig op til 80 % ekstra strøm på farten. Den oplader trådløst ved kontakt - du skal blot placere din enhed på powerbanken, så starter opladningen automatisk. Og det bedste? Den er lavet af genanvendt aluminium og leveres i plastikfri emballage. Effektiv opladning betyder, at du bruger mindre tid på at vente og mere tid på at nyde dine enheder. Hej, vi er empower by PanzerGlass® Vi producerer ekstraordinære accessories, der giver folk mulighed for at holde kontakten til venner, familie, kollegaer og teknologi hver eneste dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Powerbank
Artikel nr.: EM23165
EAN: 5715685028397
Varenr.: 3389023
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
empower by PanzerGlass Powerbank m. Spin Stand trådløs opladning 5000mAh Space Black
389 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass empower™ by ® empower™ Bank m. Spin Stand | 5000mAh | Space Black, Sort
397,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
empower by PanzerGlass Powerbank m. Spin Stand trådløs opladning 5000mAh Space Black
525 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad empower by PanzerGlass empower Bank w. Spin Stand | 5000mAh | Space Black Powerbank - Sort - 5000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad empower by PanzerGlass empower Bank w. Spin Stand | 5000mAh | Space Black Powerbank - Sort - 5000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK339 kr339 krKøb
2Vivas DK359 kr428 krKøb
3Proshop DK389 kr428 krKøb
4Ultrashop389 kr389 krKøb
5CS MEGASTORE DK397,95 kr436,95 krKøb
6CompuMail DK525 kr525 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for empower by PanzerGlass empower Bank w. Spin Stand | 5000mAh | Space Black Powerbank - Sort - 5000 mAh

PriceData har fulgt prisen på empower by PanzerGlass empower Bank w. Spin Stand | 5000mAh | Space Black Powerbank - Sort - 5000 mAh i 179 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 463 kr.

Den nuværende pris på 339 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for empower by PanzerGlass empower Bank w. Spin Stand | 5000mAh | Space Black Powerbank - Sort - 5000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for empower by PanzerGlass empower Bank w. Spin Stand | 5000mAh | Space Black Powerbank - Sort - 5000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026339 kr50 kr (13%)
29. apr. 2026389 kr25,95 kr (6%)
21. apr. 2026414,95 kr25,95 kr (7%)
11. apr. 2026389 kr25,95 kr (6%)
10. apr. 2026414,95 kr24,05 kr (5%)
8. apr. 2026439 kr86 kr (16%)
7. apr. 2026525 kr86 kr (20%)
22. mar. 2026439 kr86 kr (16%)
21. mar. 2026525 kr86 kr (20%)
14. mar. 2026439 kr50 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret