Gå til hovedindhold

Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 50 ml

Pris fra 656 krtil 854 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 198 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 465 kr 15. maj

Sammenlign priser på Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 656 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Armani Ea Power Of You Eau De Parfum 50 Ml
656 kr
Til butik
Armani Ea Power Of You Eau De Parfum 50 Ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfume til kvinder
Farve: 4
Artikel nr.: 3614274752106
EAN: 3614274752106
Varenr.: 25297756
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 50 ml
-18%675 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Armani Power Of You Eau de Parfum - 50 ml
779 kr
Til butik
Armani Power Of You Eau de Parfum - 50 ml billede

Produktinformation

Own the moment with POWER OF YOU EAU DE PARFUM. Emporio Armani har skabt en ny type gourmand-duft, baseret på en blanding af ingredienser, der føles anderledes. INGREDIENSER: Det starter med et livligt, ufiltreret udbrud af passionsfrugt. Tænk skarpt, saftigt og præcis det, du har brug for til at skære igennem støjen. Det er ikke bare en antydning, det er et statement – frugtens rene essens. I duften åbner hjertet sig for frangipani. Det er hverken tungt eller gammeldags, men en transparent, strålende blomsterduft, der uden at anstrenge sig for meget, tilføjer et sofistikeret lag. Det er det, der giver duften sin unikke udstråling. Det virkelige dybde kommer fra en både blød og effektfuld base. Den indeholder ægte premium Madagaskar-vanilje – cremet, rig og afhængighedsskabende. Med sin jordnære varme giver blandingen en nuanceret, karamelagtig sødme, der føles dyb og uventet. Det er mere end blot en duft, det er en stemning. Power of You skaber en aura, en strålende glorie, der taler for sig selv. Din exotiske udstråling, på flaske, dag som nat.

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 197894
EAN: 3614274752106
Varenr.: 197894
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Emporio Armani Power Of You Eau De Parfum 50 ml
810 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Giorgio Armani Power Of You Eau de Parfum 50 ml
810 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Giorgio Armani Power of You EdP (50 ml)
854 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK656 kr695 krKøb
2BilligParfume.dk675 kr675 krKøb
3NordicFeel DK779 kr779 krKøb
4EauDeParfum.dk810 kr810 krKøb
5Lyko DK810 kr810 krKøb
6Bangerhead DK854 kr854 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 50 ml i 144 dage. Laveste pris i perioden er 465 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 810 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 578 kr.

Den nuværende pris på 656 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Giorgio Armani - Power of You Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026656 kr11 kr (2%)
29. maj 2026645 kr156 kr (32%)
28. maj 2026489 kr9 kr (2%)
27. maj 2026498 kr11 kr (2%)
25. maj 2026509 kr30 kr (6%)
22. maj 2026479 kr12 kr (2%)
21. maj 2026491 kr1 kr (0%)
19. maj 2026490 kr17 kr (4%)
18. maj 2026473 kr1 kr (0%)
17. maj 2026472 kr18 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret