Gå til hovedindhold

Emil Soft Bowling Set - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk

Barbo ToysHavespilEAN: 5704976087076
Pris fra 159 krtil 221 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Emil Soft Bowling Set - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Barbo Toys Emil blødt bowling-sæt
159 kr
Til butik
Barbo Toys Emil blødt bowling-sæt billede

Produktinformation

"Spil bowling med Emil med dette farverige og bløde bowlingsæt, som er sjovt at røre ved og lege med. Det fine sæt har bløde kugler og bløde kegler, hvilket gør det til et perfekt indendørsspil! Med dette spil kan selv de mindste børn fra 12 måneder deltage i spillet og samtidig træne deres grovmotoriske udvikling/kastefærdigheder og hånd-øje-koordination. Velegnet til børn i alderen 1+", Generelt, Kategori, Andet, Alder, 1 år, Info om emballage, Emballagens størrelse, 210 x 250 x 135 mm, Emballagens vægt, 456 g, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Barbo Toys
Kategori: Spil til børn
EAN: 5704976087076
Varenr.: C79978
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Astrid Lindgren Soft Bowling Set Emil of Lönneberga
179 kr
Til butik
Astrid Lindgren Soft Bowling Set Emil of Lönneberga billede

Produktinformation

EMIL tilbyder et farverigt og blødt bowlingsæt, der er perfekt til indendørs leg. Farverigt og blødt design Inkluderer bløde bolde og kegler Ideel til indendørs leg Forbedrer motoriske færdigheder og koordination Velegnet til børn fra 1 år

Produktspecifikationer

Kategori: Udendoersleg
Artikel nr.: 8707
EAN: 5704976087076
Varenr.: 3464560
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Emil Fra Lønneberg - Bowling Sæt Med Bløde Kegler Og Bolde
199,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASTRID Emil Soft Bowling-sæt
220 kr
Til butik
Gå til Booktok
TrustScore 5 ud af 54,7
Emil Soft Bowling Set - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk
221 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emil Soft Bowling Set - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emil Soft Bowling Set - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK159 kr208 krKøb
2Proshop DK179 kr218 krKøb
3Gucca.dk199,95 kr199,95 krKøb
4CS MEGASTORE DK220 kr259 krKøb
5Booktok221 kr221 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Emil Soft Bowling Set - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk

PriceData har fulgt prisen på Emil Soft Bowling Set - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk i 172 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 297 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 230 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Emil Soft Bowling Set - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Emil Soft Bowling Set - - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026159 kr20 kr (11%)
24. apr. 2026179 kr3 kr (2%)
11. apr. 2026182 kr17,95 kr (9%)
31. mar. 2026199,95 kr20 kr (9%)
27. mar. 2026219,95 kr70,05 kr (24%)
26. mar. 2026290 kr70,05 kr (32%)
8. mar. 2026219,95 kr70,05 kr (24%)
7. mar. 2026290 kr70,05 kr (32%)
14. feb. 2026219,95 kr70,05 kr (24%)
13. feb. 2026290 kr70,05 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret