Gå til hovedindhold

Emerio Värmefläkt FH-106737.2 2000watt Termostatstyrd

EmerioTermoflaskerEAN: 7333282007959
Pris fra 123 krtil 259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 5. maj

Sammenlign priser på Emerio Värmefläkt FH-106737.2 2000watt Termostatstyrd og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Emerio Varmeblæser 2000 Watt
123 kr
Til butik
Emerio Varmeblæser 2000 Watt billede

Produktinformation

Emerio - Fh-106737.2 - Varmeblæser - 2000 Watt - 2 Varmeindstillinger - Termostat - Til Rum Op Til 25 M²

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Artikel nr.: FH-106737.2
EAN: 7333282007959
Varenr.: 1000211318
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Emerio FH-106737.2 -
123 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Emerio FH-106737.2
123 kr
Til butik
Emerio FH-106737.2 billede

Produktinformation

Med denne stilfulde og effektive blæservarmer fra Emerio kan du hurtigt varme rum op til 20-25 m². Varme og termostat kan nemt justeres med de to intuitive kontroller. Flyt nemt den praktiske blæservarmer, hvor du vil, for hurtigt at opvarme rummet. Designet er elegant og moderne i blå med sølvfarvede kontroller. Den 2000W effekt opvarmer hurtigt både større og mindre rum. Indikatorlyset viser, at ventilatoren er tændt, og væltningsbeskyttelsen slukker for ventilatoren, hvis den skulle falde ned ved et uheld. En praktisk og effektiv blæservarmer, der er nem at håndtere og nemt kan flyttes mellem forskellige rum for behagelig og behagelig opvarmning.- 2 Varmeindstillinger- Justerbar termostat- Sikkerhedstipp over- Velegnet til rumstørrelse 20 m2...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Kategori: Klimaventilator
Artikel nr.: FH-106737.2
EAN: 7333282007959
Varenr.: 3442056
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Emerio Värmefläkt FH-106737.2 2000watt Termostatstyrd
-11%178 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Varmeblæser FH-106737.2 2000watt Termostatstyret
-13%259 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emerio Värmefläkt FH-106737.2 2000watt Termostatstyrd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emerio Värmefläkt FH-106737.2 2000watt Termostatstyrd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK123 kr123 krKøb
2CS MEGASTORE DK123 kr162 krKøb
3Proshop DK123 kr162 krKøb
4Teknikproffset DK178 kr237 krKøb
5Estore DK259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Emerio Värmefläkt FH-106737.2 2000watt Termostatstyrd

PriceData har fulgt prisen på Emerio Värmefläkt FH-106737.2 2000watt Termostatstyrd i 173 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 187 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 123 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Emerio Värmefläkt FH-106737.2 2000watt Termostatstyrd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Emerio Värmefläkt FH-106737.2 2000watt Termostatstyrd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026123 kr1 kr (1%)
31. maj 2026122 kr1 kr (1%)
29. maj 2026123 kr1 kr (1%)
28. maj 2026122 kr1 kr (1%)
26. maj 2026123 kr2 kr (2%)
19. maj 2026121 kr1 kr (1%)
15. maj 2026122 kr1 kr (1%)
14. maj 2026123 kr1 kr (1%)
13. maj 2026122 kr1 kr (1%)
12. maj 2026123 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret