Gå til hovedindhold

Emerio SICM-106048.1, 1 L, 1 skåle, Blå, Hvid, 15 W, Is

EmerioKøkkenudstyrEAN: 7350034651109
Pris fra 499 krtil 539 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 417 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Emerio SICM-106048.1, 1 L, 1 skåle, Blå, Hvid, 15 W, Is og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Emerio SICM-106048.1, 1 L, 1 skåle, Blå, Hvid, 15 W, Is
499 kr
Til butik
Emerio SICM-106048.1, 1 L, 1 skåle, Blå, Hvid, 15 W, Is billede

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Kategori: Ismaskine
Farve: 1
Artikel nr.: SICM1060481
EAN: 7350034651109
Varenr.: 2294218
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Emerio Ismaskine Waves SICM-106048.1
499 kr
Til butik
Emerio Ismaskine Waves SICM-106048.1 billede

Produktinformation

Denne effektive softice-maskine giver alle, der er ivrige efter is, klar softice på cirka 25 minutter. Tag skålen ud, som har været i fryseren i mindst 24 timer, hæld en blanding af mælk, fløde, gelatin (eller gelésukker) og sukker i sammen med enhver smagsvariant, du ønsker, og softicen vil snart være klar til servering. Eksperimenter for at finde dine egne favoritter blandt softice eller tjek den medfølgende opskriftsbog. Softice-maskinen har en dobbeltisoleret, aftagelig skål og et gennemsigtigt sikkerhedslåg. En hurtig og nem softice-maskine til alle, der elsker blød is. - Dobbeltisoleret aluminiums skål - Stil i køleskabet 12 timer før tilberedning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Kategori: Ismaskine
Artikel nr.: SICM-106048.1
EAN: 7350034651109
Varenr.: 3442793
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Emerio ismaskine til softice (SICM-106048.1)
512 kr
Til butik
Emerio ismaskine til softice (SICM-106048.1) billede

Produktinformation

Lav din egen softice derhjemme! Fri for tilsætningsstoffer og konserveringsmidler og guddommeligt lækker. - Effekt 15W, - Kapacitet. 1L, - Klar på 20-25 min. ( med ingredienser på 6 gr ), - Sikkerhedslåg til sikker brug, - Aftagelig skål, - Skålen er dobbeltisoleret, - Opskriftsbog medfølger, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Kategori: Ismaskiner
EAN: 7350034651109
Varenr.: 38-31203
Gå til SmartaSaker DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Softice Maskine
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emerio SICM-106048.1, 1 L, 1 skåle, Blå, Hvid, 15 W, Is koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emerio SICM-106048.1, 1 L, 1 skåle, Blå, Hvid, 15 W, Is koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK499 kr538 krKøb
2Proshop DK499 kr538 krKøb
3Teknikproffset DK512 kr571 krKøb
4SmartaSaker DK539 kr539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Emerio SICM-106048.1, 1 L, 1 skåle, Blå, Hvid, 15 W, Is

PriceData har fulgt prisen på Emerio SICM-106048.1, 1 L, 1 skåle, Blå, Hvid, 15 W, Is i 172 dage. Laveste pris i perioden er 417 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 470 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Emerio SICM-106048.1, 1 L, 1 skåle, Blå, Hvid, 15 W, Is. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Emerio SICM-106048.1, 1 L, 1 skåle, Blå, Hvid, 15 W, Is de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026499 kr27 kr (6%)
29. maj 2026472 kr17 kr (4%)
13. maj 2026455 kr18 kr (4%)
12. maj 2026473 kr26 kr (5%)
9. maj 2026499 kr27 kr (6%)
8. maj 2026472 kr17 kr (4%)
2. maj 2026455 kr38 kr (9%)
30. apr. 2026417 kr55 kr (12%)
26. mar. 2026472 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026473 kr12 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret