Gå til hovedindhold

Emerio RCE-110118 - Riskoger - 1.5 liter - 500 W - rustfrit stål

EmerioKøkkenudstyrEAN: 7333282007881
Pris fra 185 krtil 249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 170 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Emerio RCE-110118 - Riskoger - 1.5 liter - 500 W - rustfrit stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 185 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Emerio Riskoger 1.5liter Rustfrit stål
185 kr
Til butik
Emerio Riskoger 1.5liter Rustfrit stål billede

Produktinformation

Emerio RCE-110118 - Risgryde - 1.5 liter - 500 W - rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Artikel nr.: RCE-110118
EAN: 7333282007881
Varenr.: 993082839
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Emerio RCE-110118 - Riskoger - 1.5 liter - 500 W - rustfrit stål
188 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Emerio RCE-110118 riskoger 1,5 l - rustfrit stål, 500 W
219 kr
Til butik
Emerio RCE-110118 riskoger 1,5 l - rustfrit stål, 500 W billede

Produktinformation

Emerio RCE-110118 - Risgryde - 1.5 liter - 500 W - rustfrit stålGenereltAutomatisk sluk: JaFarve: Rustfrit stålFunktion og indstillinger: VarmholdningsfunktionOverfladebelægning: Anti-klæbebelægningProdukttype: RisgrydeVolumen: 1.5 literSlow CookersGennemsigtigt låg: JaIndstilliinger, styringerog indikatorerIndikatorer: JaDiverseInkluderet tilbehør: Måle kop | Ris ske | Glas lågPakketype: GaveboksKraftStrømforbrug: 500 WTil-/Fra-strømkontakt: JaMål og vægtVægt: 1.95 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 28.5 cmDybde (forsendelse): 55 cmHøjde (forsendelse): 50.5 cmVægt (forsendelse): 2.42 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 2.47g
EAN: 7333282007881
Varenr.: 2142359
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Emerio RCE-110118 riskoger 1,5 l - rustfrit stål, 500 W
239 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Emerio Riskoger 1.5liter Rustfrit stål
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emerio RCE-110118 - Riskoger - 1.5 liter - 500 W - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emerio RCE-110118 - Riskoger - 1.5 liter - 500 W - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK185 kr185 krKøb
2CS MEGASTORE DK188 kr227 krKøb
3Boligcenter DK219 kr219 krKøb
4Vivas DK239 kr308 krKøb
5Ultrashop249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Emerio RCE-110118 - Riskoger - 1.5 liter - 500 W - rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Emerio RCE-110118 - Riskoger - 1.5 liter - 500 W - rustfrit stål i 154 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 187 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 185 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Emerio RCE-110118 - Riskoger - 1.5 liter - 500 W - rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Emerio RCE-110118 - Riskoger - 1.5 liter - 500 W - rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026185 kr7 kr (4%)
21. maj 2026178 kr6 kr (3%)
20. maj 2026184 kr1 kr (1%)
8. maj 2026185 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026187 kr13 kr (7%)
5. apr. 2026174 kr4 kr (2%)
4. apr. 2026178 kr4 kr (2%)
1. apr. 2026174 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026173 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026174 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret