Gå til hovedindhold

Emerio MS-125001 pålægsmaskine - bølgeslebet stålklinge

EmerioHjem og haveEAN: 7333282003432
Pris fra 706 krtil 1.009 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 303 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 673 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Emerio MS-125001 pålægsmaskine - bølgeslebet stålklinge og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 706 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Emerio MS-125001 - Skæremaskine - 110 W
706 kr
Til butik
Emerio MS-125001 - Skæremaskine - 110 W billede

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Kategori: Pålægsmaskiner
Farve: 5
Artikel nr.: MS-125001
EAN: 7333282003432
Varenr.: 7186835
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Emerio Pålægsmaskine Kød slicer - 110 W
706 kr
Til butik
Emerio Pålægsmaskine Kød slicer - 110 W billede

Produktinformation

Med denne slanke og fremragende skiver fra Emerio, lavet i Europa, får du perfekt jævne skiver, uanset hvilken tykkelse du ønsker. Placer det, du vil skære, på skiveren, og vælg en skivetykkelse mellem 0-15 mm. Uanset om du skærer kød, brød, grøntsager eller noget andet, kan du nemt og hurtigt få pæne og jævne skiver. Skiveren er stilfuldt designet i metal med et universalt rustfrit stålblad lavet i Tyskland af højeste kvalitet, justerbar skivetykkelse mellem 0-15 mm, og naturligvis udstyret med en praktisk tommelbeskytter for at forhindre skader. Med gummifødder i bunden står skiveren fast og er behageligt stille under brug.- Lavet i Europa- Rustfrit stål universalt blad velegnet til skæring af alle slags mad- Justerbare skiver fra 0-15 mm- Sikkerhedsknap med tommelbeskytter- 165 mm diameter- Ledningsopbevaring- 110 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Kategori: Paalaegsmaskine
Artikel nr.: MS-125001
EAN: 7333282003432
Varenr.: 3018338
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Emerio Skæremaskine 110W
740 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Emerio Skärmaskin MS-125001 2in1 Uni
-6%800 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Emerio MS-125001 pålægsmaskine - bølgeslebet stålklinge
-2%889 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Emerio MS-125001 pålægsmaskine - bølgeslebet stålklinge
-2%909 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Skæremaskine MS-125001 2i1 Universalkniv
-14%1.009 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emerio MS-125001 pålægsmaskine - bølgeslebet stålklinge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emerio MS-125001 pålægsmaskine - bølgeslebet stålklinge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK706 kr745 krKøb
2Proshop DK706 kr745 krKøb
3CompuMail DK740 kr740 krKøb
4Teknikproffset DK800 kr859 krKøb
5Boligcenter DK889 kr889 krKøb
6Vivas DK909 kr988 krKøb
7Estore DK1.009 kr1.009 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Emerio MS-125001 pålægsmaskine - bølgeslebet stålklinge

PriceData har fulgt prisen på Emerio MS-125001 pålægsmaskine - bølgeslebet stålklinge i 168 dage. Laveste pris i perioden er 673 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 746 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 722 kr.

Den nuværende pris på 706 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Emerio MS-125001 pålægsmaskine - bølgeslebet stålklinge. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Emerio MS-125001 pålægsmaskine - bølgeslebet stålklinge de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026706 kr7 kr (1%)
19. maj 2026713 kr28 kr (4%)
15. maj 2026685 kr12 kr (2%)
26. apr. 2026673 kr23 kr (3%)
18. apr. 2026696 kr2 kr (0%)
9. apr. 2026698 kr2 kr (0%)
2. apr. 2026696 kr28 kr (4%)
1. apr. 2026724 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026723 kr6 kr (1%)
29. mar. 2026729 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret