Gå til hovedindhold

Emerio MS-125000.1, Elektrisk, 1,7 cm, Sort, Rustfrit stål, 16,5 cm, 1 m

EmerioKøkken og spisestueEAN: 7333282011154
Pris fra 402 krtil 689 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 287 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 397 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Emerio MS-125000.1, Elektrisk, 1,7 cm, Sort, Rustfrit stål, 16,5 cm, 1 m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 402 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Emerio MS-125000.1 skæremaskine Elektrisk 100 W Sort Rustfrit stål
402 kr
Til butik
Emerio MS-125000.1 skæremaskine Elektrisk 100 W Sort Rustfrit stål billede

Produktinformation

Emerio MS-125000.1. Snittertype: Elektrisk, Snittetykkelse (maks.): 1,7 cm, Produktfarve: Sort. Strøm: 100 W. Pakkebredde: 235 mm, Pakkedybde: 355 mm, Pakkehøjde: 100 mm. Indeholder ikke: Bisphenol A (BPA)

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Artikel nr.: MS-125000.1
EAN: 7333282011154
Varenr.: 1001675868
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Emerio Pålægsmaskine MS-125000.1 - 100 W
469 kr
Til butik
Emerio Pålægsmaskine MS-125000.1 - 100 W billede

Produktinformation

Med denne elegante og fremragende skæremaskine fra Emerio, som er lavet i Europa, får du helt jævne skiver, uanset hvilken tykkelse du ønsker. Placer det, du vil skære, i skæreren, og vælg en skivetykkelse mellem 0-17 mm. Uanset om du skærer kød, brød, grøntsager eller noget helt andet, får du nemt og hurtigt pæne og jævne skiver. Skæreren er attraktivt designet i hvid plast med et universalt blad lavet i Tyskland og rustfrit stål, justerbar skivetykkelse mellem 0-17 mm og naturligvis udstyret med en praktisk tommelbeskytter for at forhindre skader. Med gummifødder i bunden står skæreren stabilt og kan også foldes sammen for optimal opbevaring. - Lavet i Europa- Rustfrit stål multiblade egnet til at skære alle slags mad- 0-17 mm justerbare skiver- Sikkerhedsknap med tommelbeskytter- Foldbar- 1 meters ledning- Opbevaring af ledning- 100 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Emerio
Kategori: Paalaegsmaskine
Artikel nr.: MS-125000.1
EAN: 7333282011154
Varenr.: 3442075
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Emerio MS-125000.1, Elektrisk, 1,7 cm, Sort, Rustfrit stål, 16,5 cm, 1 m
505 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Emerio Skärmaskin Svart Vikbar MS-125000.1 165mm skiva
-16%545 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Skæremaskine Sort Folde MS-125000.1 165mm skive
-14%689 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emerio MS-125000.1, Elektrisk, 1,7 cm, Sort, Rustfrit stål, 16,5 cm, 1 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Emerio MS-125000.1, Elektrisk, 1,7 cm, Sort, Rustfrit stål, 16,5 cm, 1 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK402 kr402 krKøb
2Proshop DK469 kr508 krKøb
3CS MEGASTORE DK505 kr544 krKøb
4Teknikproffset DK545 kr604 krKøb
5Estore DK689 kr689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Emerio MS-125000.1, Elektrisk, 1,7 cm, Sort, Rustfrit stål, 16,5 cm, 1 m

PriceData har fulgt prisen på Emerio MS-125000.1, Elektrisk, 1,7 cm, Sort, Rustfrit stål, 16,5 cm, 1 m i 170 dage. Laveste pris i perioden er 397 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 600 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 467 kr.

Den nuværende pris på 402 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Emerio MS-125000.1, Elektrisk, 1,7 cm, Sort, Rustfrit stål, 16,5 cm, 1 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Emerio MS-125000.1, Elektrisk, 1,7 cm, Sort, Rustfrit stål, 16,5 cm, 1 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026402 kr103 kr (20%)
27. maj 2026505 kr20 kr (4%)
23. maj 2026485 kr41 kr (9%)
22. maj 2026444 kr17 kr (4%)
19. maj 2026427 kr8 kr (2%)
18. maj 2026435 kr33 kr (8%)
14. maj 2026402 kr49 kr (11%)
13. maj 2026451 kr17 kr (4%)
12. maj 2026468 kr19 kr (4%)
27. apr. 2026487 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret