Gå til hovedindhold

EMBRYOLISSE EMBRYOLISSE_Comfort Lip Balm coloring and nourishing lip balm Rouge Intense 2.5g

EmbryolisseLæbestiftEAN: 3350900002060
Pris fra 83 krtil 160 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EMBRYOLISSE EMBRYOLISSE_Comfort Lip Balm coloring and nourishing lip balm Rouge Intense 2.5g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Embryolisse Comfort Lip Balm Red, 2,5 ml.
-48%83 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Embryolisse Comfort Lip Balm Red, 2,5 ml. billede

Produktinformation

Læbepomade der både farver og plejer dine læber. Den er beriget med bomuldssmør, som nærer og beskytter læberne, så de holdes velplejet hele dagen. Den indeholder farve, som giver læberne en lille smule kulør, men stadig så de ser naturlige ud.

Produktspecifikationer

Mærke: Embryolisse
Kategori: Læbepomade
EAN: 3350900002060
Varenr.: EMBRY0031
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Embryolisse Comfort Lip Balm, "Red", 2.5g.
109,95 kr
Til butik
Embryolisse Comfort Lip Balm, "Red", 2.5g. billede

Produktinformation

Comfort Lip Balm er en blød og cremet læbepomade for en markeret tone af rød, men stadig et naturligt og blidt look. Denne tone er ideel til at gøre en mere solbrun hudfarve smukkere, og til at give ansigtet et forfriskende look. Læbebalmen hydrerer, besk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Embryolisse
Kategori: POPULÆRE MÆRKER
EAN: 3350900002060
Varenr.: 38700
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Embryolisse Comfort Lip Balm Red 2,5 g
-20%120 kr
Før 150 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Embryolisse Comfort Lip Balm Intense Red 2 g
126 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EMBRYOLISSE EMBRYOLISSE_Comfort Lip Balm coloring and nourishing lip balm Rouge Intense 2.5g
153 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Embryolisse Artist's Secret Comfort Lip Balm Red
160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EMBRYOLISSE EMBRYOLISSE_Comfort Lip Balm coloring and nourishing lip balm Rouge Intense 2.5g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EMBRYOLISSE EMBRYOLISSE_Comfort Lip Balm coloring and nourishing lip balm Rouge Intense 2.5g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop83 kr83 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk109,95 kr109,95 krKøb
3Cocopanda DK120 kr120 krKøb
4Beautycos DK126 kr155 krKøb
5CS MEGASTORE DK153 kr192 krKøb
6Lyko DK160 kr160 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EMBRYOLISSE EMBRYOLISSE_Comfort Lip Balm coloring and nourishing lip balm Rouge Intense 2.5g

PriceData har fulgt prisen på EMBRYOLISSE EMBRYOLISSE_Comfort Lip Balm coloring and nourishing lip balm Rouge Intense 2.5g i 172 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 109,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for EMBRYOLISSE EMBRYOLISSE_Comfort Lip Balm coloring and nourishing lip balm Rouge Intense 2.5g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for EMBRYOLISSE EMBRYOLISSE_Comfort Lip Balm coloring and nourishing lip balm Rouge Intense 2.5g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202683 kr26,95 kr (25%)
1. jun. 2026109,95 kr26,95 kr (32%)
21. maj 202683 kr26,95 kr (25%)
20. maj 2026109,95 kr26,95 kr (32%)
5. maj 202683 kr10 kr (11%)
3. maj 202693 kr10 kr (12%)
21. apr. 202683 kr10 kr (11%)
20. apr. 202693 kr10 kr (12%)
12. mar. 202683 kr9 kr (10%)
11. mar. 202692 kr9 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret