Gå til hovedindhold

Embryolisse Cicalisse Hand & Nails Repair Cream 30 ml

EmbryolisseLotion og fugtighedscremeEAN: 3350900000325
Pris fra 58 krtil 95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52,81 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Embryolisse Cicalisse Hand & Nails Repair Cream 30 ml og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Embryolisse - Cicalisse Hands & Nails 30 ml
58 kr
Til butik
Embryolisse - Cicalisse Hands & Nails 30 ml billede

Produktinformation

- Cicalisse Hands & Nails 30 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Embryolisse
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: EMB297000
EAN: 3350900000325
Varenr.: 3376416
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Embryolisse Cicalisse Hand & Nails Repair Cream 30 ml
67 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Embryolisse - Cicalisse Hænder & Negle 30 Ml
69,95 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Embryolisse Cicalisse Hands & Nails, 30ml.
69,95 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Embryolisse Cicalisse Handcream (30 ml)
-25%71 kr
Før 95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Embryolisse Cicalisse Hands & Nails 30 ml
-25%71,25 kr
Før 95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Embryolisse Cicalisse Hands & Nails 30 ml
75 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Embryolisse Cicalisse Hands & Nails 30 ml
-11%76 kr
Før 85 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Embryolisse Cicalisse Hands & Nails 30 ml
89 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Embryolisse Cicalisse Hands & Nails 30 ml
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Embryolisse Cicalisse Hand & Nails Repair Cream 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Embryolisse Cicalisse Hand & Nails Repair Cream 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK58 kr97 krKøb
2Teknikproffset DK67 kr116 krKøb
3Gucca.dk69,95 kr69,95 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk69,95 kr69,95 krKøb
5Bangerhead DK71 kr71 krKøb
6NiceHair.dk71,25 kr71,25 krKøb
7Beautycos DK75 kr104 krKøb
8Cocopanda DK76 kr76 krKøb
9NordicFeel DK89 kr89 krKøb
10Lyko DK95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Embryolisse Cicalisse Hand & Nails Repair Cream 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Embryolisse Cicalisse Hand & Nails Repair Cream 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Embryolisse Cicalisse Hand & Nails Repair Cream 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Embryolisse Cicalisse Hand & Nails Repair Cream 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 202658 kr
22. apr. 202657,66 kr
20. apr. 202657,65 kr
10. apr. 202657,66 kr
9. apr. 202658 kr
8. apr. 202657,66 kr1,29 kr (2%)
5. apr. 202656,37 kr1,63 kr (3%)
4. apr. 202658 kr1,63 kr (3%)
27. mar. 202656,37 kr
26. mar. 202656 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret