Gå til hovedindhold

Embryolisse Artist's Secret Comfort Lip Balm Red

EmbryolisseLæbestiftEAN: 3350900002060
Pris fra 109,95 krtil 160 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50,05 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 21. maj

Sammenlign priser på Embryolisse Artist's Secret Comfort Lip Balm Red og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Embryolisse Comfort Lip Balm, "Red", 2.5g.
109,95 kr
Til butik
Embryolisse Comfort Lip Balm, "Red", 2.5g. billede

Produktinformation

Comfort Lip Balm er en blød og cremet læbepomade for en markeret tone af rød, men stadig et naturligt og blidt look. Denne tone er ideel til at gøre en mere solbrun hudfarve smukkere, og til at give ansigtet et forfriskende look. Læbebalmen hydrerer, besk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Embryolisse
Kategori: POPULÆRE MÆRKER
EAN: 3350900002060
Varenr.: 38700
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Embryolisse Comfort Lip Balm Red 2,5 g
-20%120 kr
Før 150 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Embryolisse Comfort Lip Balm Intense Red 2 g
126 kr
Til butik
Embryolisse Comfort Lip Balm Intense Red 2 g billede

Produktinformation

Embryolisse Comfort Lip Balm Intense Red er den perfekte løsning til tørre og sprukne læber. Denne intense røde læbepomade er beriget med nærende ingredienser, der hjælper med at genoprette og bevare læbernes blødhed og smidighed samtidig med den tilføjer en smuk rød farve til læberne. Påfør blot et jævnt lag på dine læber efter behov. Den kan bruges alene som en intensiv behandling eller som base under din yndlings læbestift for at tilføje ekstra farve og glans til dine læber.

Produktspecifikationer

Mærke: Embryolisse
Kategori: Læber
Størrelse: 2.50g
Artikel nr.: 3350900002060
EAN: 3350900002060
Varenr.: 3350900002060
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Embryolisse Artist's Secret Comfort Lip Balm Red
160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Embryolisse Artist's Secret Comfort Lip Balm Red koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Embryolisse Artist's Secret Comfort Lip Balm Red koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk109,95 kr109,95 krKøb
2Cocopanda DK120 kr120 krKøb
3Beautycos DK126 kr155 krKøb
4Lyko DK160 kr160 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Embryolisse Artist's Secret Comfort Lip Balm Red

PriceData har fulgt prisen på Embryolisse Artist's Secret Comfort Lip Balm Red i 170 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 109,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 109,95 kr er 17% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Embryolisse Artist's Secret Comfort Lip Balm Red. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Embryolisse Artist's Secret Comfort Lip Balm Red de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026109,95 kr26,95 kr (32%)
21. maj 202683 kr26,95 kr (25%)
20. maj 2026109,95 kr26,95 kr (32%)
5. maj 202683 kr10 kr (11%)
3. maj 202693 kr10 kr (12%)
21. apr. 202683 kr10 kr (11%)
20. apr. 202693 kr10 kr (12%)
12. mar. 202683 kr9 kr (10%)
11. mar. 202692 kr9 kr (11%)
21. jan. 202683 kr26,95 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret