Gå til hovedindhold

House Nordic Ember Væghylde - Væghylde, Bambus, Natur 45X10X12 Cm

Pris fra 113 krtil 149 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ember Væghylde - Væghylde, Bambus, Natur 45X10X12 Cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Ember Væghylde - Væghylde, Bambus, Natur 45X10X12 Cm
113 kr
Til butik
Ember Væghylde - Væghylde, Bambus, Natur 45X10X12 Cm billede

Produktinformation

Ember Væghylde - Væghylde, bambus, natur 45x10x12 cm

Produktspecifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Populære produkter,Hylde,Alle produkter
Farve: Natur
Størrelse: L:10cm B:45cm H:12cm
EAN: 5713917030811
Varenr.: 9197631340821
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ember væghylde 45x10x12cm natur
115 kr
Til butik
Ember væghylde 45x10x12cm natur billede

Produktinformation

Denne væghylde i bambus er en praktisk og stilfuld opbevaringsløsning til små genstande i dit hjem. Med en minimalistisk hylde og en praktisk stang til ophængning giver den både opbevaringsplads til små ting som nøgler, smykker eller bøger, samtidig med at den tilføjer et naturligt og varmt element til din indretning. Hylden er perfekt til både stuen, køkkenet eller entréen.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Reoler
Materiale: Bambus
Størrelse: 45 cm x 12 cm
Vægt: 1g
Artikel nr.: 46-4292246
EAN: 5713917030811
Varenr.: 46-4292246
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Ember Væghylde, Bambus, 45x10x12cm
149 kr
Til butik
House Nordic - Ember Væghylde, Bambus, 45x10x12cm billede

Produktinformation

Tilføj funktionel elegance til dit hjem med House Nordic Ember Væghylde i bambus. Denne kompakte væghylde er ideel til små rum, hvor den giver ekstra opbevaringsplads uden at fylde for meget. Lavet af naturlig bambus, bringer hylden en varm og organisk fø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917030811
Varenr.: 49116735177034

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ember Væghylde - Væghylde, Bambus, Natur 45X10X12 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ember Væghylde - Væghylde, Bambus, Natur 45X10X12 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billige Bolig Møbler113 kr113 krKøb
2ebuy24 DK115 kr164 krKøb
3Bolig & Haven149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ember Væghylde - Væghylde, Bambus, Natur 45X10X12 Cm

PriceData har fulgt prisen på Ember Væghylde - Væghylde, Bambus, Natur 45X10X12 Cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Ember Væghylde - Væghylde, Bambus, Natur 45X10X12 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Ember Væghylde - Væghylde, Bambus, Natur 45X10X12 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026113 kr2 kr (2%)
31. maj 2026115 kr2 kr (2%)
21. apr. 2026113 kr2 kr (2%)
20. apr. 2026115 kr2 kr (2%)
2. apr. 2026113 kr4 kr (3%)
1. apr. 2026117 kr4 kr (4%)
22. feb. 2026113 kr14 kr (14%)
11. feb. 202699 kr14 kr (12%)
10. feb. 2026113 kr14 kr (14%)
5. feb. 202699 kr14 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret