Gå til hovedindhold

AV-Cables.dk Elworks DK Stikprop rund med jord 250V/16A - Hvid

AV-Cables.dkStikpropperEAN: 5715663908710
Pris fra 13,88 krtil 30 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16,12 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Elworks DK Stikprop rund med jord 250V/16A - Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13.88 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Stikprop S4 rund med jord hvid
13,88 kr
Til butik
Stikprop S4 rund med jord hvid billede

Produktinformation

Med isoleret aflastningsbøjle. 16A/250V, for kabel Ø2,5 til 10,5mm.

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5715663908710
Varenr.: 15845351391567
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikprop S4 rund med jord, hvid
17,16 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Stikprop S4 rund med jord - Hvid
29 kr
Til butik
Stikprop S4 rund med jord - Hvid billede

Produktinformation

Denne S4 runde stikprop med jord i hvid giver en enkel og praktisk løsning til husholdningsapparater og indendørs installationer med dansk jordforbindelse. Den passer godt ind i almindelige indendørs miljøer og er let at montere, så du hurtigt kan udskifte en defekt stikprop eller sætte den på en ny ledning. Til indendørs brug med dansk jordforbindelse Med en spænding på 230-250 V AC og en strømstyrke på 10-16 A er stikproppen egnet til typiske elektriske apparater med dansk jordforbindelse i hjemmet. IP20-beskyttelsen angiver, at den er beregnet til indendørs brug. Materiale og udseende Huset er lavet af plast med metalben, hvilket giver en klassisk hvid stikprop, der passer diskret sammen med de fleste ledninger og kontakter i hjemmet. I pakken: 1 x S4 rund stikprop med jord, hvid.

Produktspecifikationer

Mærke: AV-Cables.dk
Kategori: Stikpropper
Artikel nr.: 7828112746
EAN: 5715663908710
Varenr.: 86413
Gå til Music2you
TrustScore 5 ud af 54,8
Elworks DK Stikprop rund med jord 250V/16A - Hvid
30 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elworks DK Stikprop rund med jord 250V/16A - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elworks DK Stikprop rund med jord 250V/16A - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN13,88 kr13,88 krKøb
2CS MEGASTORE DK17,16 kr56,16 krKøb
3Av-Cables DK29 kr29 krKøb
4Music2you30 kr30 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elworks DK Stikprop rund med jord 250V/16A - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Elworks DK Stikprop rund med jord 250V/16A - Hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 13,88 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 17,16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 13,88 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Elworks DK Stikprop rund med jord 250V/16A - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Elworks DK Stikprop rund med jord 250V/16A - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202613,88 kr
23. maj 202613,9 kr
7. maj 202613,88 kr
6. maj 202613,9 kr
23. apr. 202613,88 kr
22. apr. 202613,9 kr
19. apr. 202613,88 kr
18. apr. 202613,9 kr
15. apr. 202613,88 kr
14. apr. 202613,9 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret