Gå til hovedindhold

Eltako Timer multi LCD, 18 funktioner 1 skifte potentialfri 10A 12-230V AC/DC, DIN

EltakoEludstyrEAN: 4010312603079
Pris fra 385 krtil 798,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 413,75 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 381 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Eltako Timer multi LCD, 18 funktioner 1 skifte potentialfri 10A 12-230V AC/DC, DIN og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 385 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eltako 23001004, Drejekontakt, 1P, Blå, 230 V, 16 A, 18 mm
385 kr
Til butik
Eltako 23001004, Drejekontakt, 1P, Blå, 230 V, 16 A, 18 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: eltako
Kategori: Tidsrelæer & timer
Farve: 1
Artikel nr.: 23001004
EAN: 4010312603079
Varenr.: 3335369
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Eltako timer multi LCD, 18 funktioner, 1SK
386 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Eltako Multi Timer M/lcd 18 Funktioner 1 Skifte
386 kr
Til butik
Eltako Multi Timer M/lcd 18 Funktioner 1 Skifte billede

Produktinformation

Eltako Multifuntionsrelæ DFZ12DDX med LCD display Funktioner: RV = forsinket frafald AV = forsinket tiltræk AV+ = forsinket tiltræk med hukommelse TI = taktgiver startende med impuls TP = taktgiver startende med pause IA = pulsstyret forsinket tiltræk IF...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eltako
Kategori: Brodersen timere
EAN: 4010312603079
Varenr.: 132308
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TIMER MULTI LCD 18 FUNK 1SK
386,4 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Timer Multi Lcd 18 Funk 1Sk
406,13 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Timer multi lcd 18 funk 1sk
422,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Eltako Timer multi LCD, 18 funktioner 1 skifte potentialfri 10A 12-230V AC/DC, DIN
798,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eltako Timer multi LCD, 18 funktioner 1 skifte potentialfri 10A 12-230V AC/DC, DIN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eltako Timer multi LCD, 18 funktioner 1 skifte potentialfri 10A 12-230V AC/DC, DIN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK385 kr424 krKøb
2WATTOO.DK386 kr386 krKøb
3Elvvs.dk386 kr386 krKøb
4EL-GROSSISTEN386,4 kr386,4 krKøb
5Billigelogvvs.dk406,13 kr406,13 krKøb
6MaintainIt422,5 kr422,5 krKøb
7vvsfittings.dk798,75 kr798,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eltako Timer multi LCD, 18 funktioner 1 skifte potentialfri 10A 12-230V AC/DC, DIN

PriceData har fulgt prisen på Eltako Timer multi LCD, 18 funktioner 1 skifte potentialfri 10A 12-230V AC/DC, DIN i 175 dage. Laveste pris i perioden er 381 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 402 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 391 kr.

Den nuværende pris på 385 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Eltako Timer multi LCD, 18 funktioner 1 skifte potentialfri 10A 12-230V AC/DC, DIN. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Eltako Timer multi LCD, 18 funktioner 1 skifte potentialfri 10A 12-230V AC/DC, DIN de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026385 kr3 kr (1%)
9. maj 2026382 kr
7. maj 2026381,69 kr
6. maj 2026382 kr
21. mar. 2026381,69 kr6,31 kr (2%)
20. mar. 2026388 kr6,31 kr (2%)
17. mar. 2026381,69 kr7,31 kr (2%)
16. mar. 2026389 kr7,31 kr (2%)
7. mar. 2026381,69 kr
5. mar. 2026381 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret