Gå til hovedindhold

Elo 2202l 22 tommer Fhd Pcap 10p-touch Sort 21.5 tommer 225cd/m² 1920 × 1080pixels

EloComputerskærmeEAN: 0815335026409
Pris fra 4.030 krtil 5.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.589 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Elo 2202l 22 tommer Fhd Pcap 10p-touch Sort 21.5 tommer 225cd/m² 1920 × 1080pixels og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4030 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Elo 2202L 22" 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 60Hz
4.030 kr
Til butik
Elo 2202L 22" 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 60Hz billede

Produktinformation

Elo 2202L - LCD-skærm - 22" (21.5" til at se) - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 250 cd/m² - 3000:1 - 25 ms - HDMI, VGA - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: E351600
EAN: 0815335026409
Varenr.: 993249139
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elo 2202L - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - TFT
4.053 kr
Til butik
Elo 2202L - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - TFT billede

Produktinformation

Elo 2202L touchskærmsmonitor tilbyder pålidelig touchbetjening og klare billeder til POS, kiosk og produktivitetsmiljøer. Størrelse: 22" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: TFT Tilslutning: HDMI, VGA, USB hub Særlige funktioner: Touchscreen; USB hub Robuste interaktive funktioner og alsidig tilslutning gør det nemt at integrere i detail-, kiosk- og kompakte arbejdspladser for stabil drift og enkel vedligeholdelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Elo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: E351600
EAN: 0815335026409
Varenr.: 2641727
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Touchskærm 21,5" LED - Elo E351600, 225 cd/m², sort
-2%4.799 kr
Før 4.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Touchskærm 21,5" LED - Elo E351600, 225 cd/m², sort billede

Produktinformation

Fordele ved touchskærm til skærmarbejde og signageElo E351600 er en 21,5" touchskærm med fuld HD-opløsning, der gør interaktion nem og intuitiv. Den projicerede kapacitive teknologi giver præcis berøring, så den er velegnet til kiosker, præsentationer og digital signage i butikker, receptioner og mødelokaler. Den brede betragtningsvinkel på 178°/178° sikrer et klart billede fra alle sider.Design og brugervenlighedSkærmen har et fladt, sort design og kan vægmonteres med VESA 100 × 100 mm. Med OSD på 10 sprog, fuld HD 1.920 × 1.080 og kontrastforhold på 3.000:1 får du skarp visning af indhold. Den leveres med de nødvendige kabler, så du hurtigt kan komme i gang.Skærmstørrelse: 54,6 cm (21,5")Opløsning: 1.920 × 1.080 (16:9)Displayteknologi: LED, lysstyrke 225 cd/m²Kontrast: 3.000:1Responstid: 25 msBetydningsvinkel: 178° horisontal/178° vertikalTouchteknologi: Projiceret kapacitiv, berøring: JaTilslutninger: 1 × HDMI, hovedtelefonudgang, 4 × Micro-USBUnderstøttede opløsninger: 640 × 400 til 1.680 × 1.050 samt 1.366 × 768VESA: 100 × 100 mm, vægmonterbarMaks. opdateringsfrekvens: 60 HzSynligt område (B × H): 467,06 × 267,78 mmDriftstemp.: 0 – 40 °C, Luftfugtighed: 20 – 80 %Mål med fod (B × D × H): 52,69 × 19,34 × 38,38 cmVægt med fod: 6,8 kg; uden fod: 5,2 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Skærme
Vægt: 14.49g
EAN: 0815335026409
Varenr.: 1989046
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Touchskærm 21,5" LED - Elo E351600, 225 cd/m², sort
-2%4.819 kr
Før 4.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elo 2202l 22 tommer Fhd Pcap 10p-touch Sort 21.5 tommer 225cd/m² 1920 × 1080pixels
5.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elo 2202l 22 tommer Fhd Pcap 10p-touch Sort 21.5 tommer 225cd/m² 1920 × 1080pixels koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elo 2202l 22 tommer Fhd Pcap 10p-touch Sort 21.5 tommer 225cd/m² 1920 × 1080pixels koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.030 kr4.030 krKøb
2Proshop DK4.053 kr4.053 krKøb
3Boligcenter DK4.799 kr4.799 krKøb
4Vivas DK4.819 kr4.988 krKøb
5Dustin DK5.619 kr5.705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elo 2202l 22 tommer Fhd Pcap 10p-touch Sort 21.5 tommer 225cd/m² 1920 × 1080pixels

PriceData har fulgt prisen på Elo 2202l 22 tommer Fhd Pcap 10p-touch Sort 21.5 tommer 225cd/m² 1920 × 1080pixels i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.989 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 5.619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.182 kr.

Den nuværende pris på 4.030 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Elo 2202l 22 tommer Fhd Pcap 10p-touch Sort 21.5 tommer 225cd/m² 1920 × 1080pixels. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Elo 2202l 22 tommer Fhd Pcap 10p-touch Sort 21.5 tommer 225cd/m² 1920 × 1080pixels de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.030 kr127 kr (3%)
24. maj 20264.157 kr1 kr (0%)
23. maj 20264.158 kr1 kr (0%)
13. maj 20264.157 kr2 kr (0%)
4. maj 20264.155 kr5 kr (0%)
1. maj 20264.150 kr8 kr (0%)
22. apr. 20264.158 kr4 kr (0%)
8. apr. 20264.162 kr69 kr (2%)
3. apr. 20264.093 kr23 kr (1%)
29. mar. 20264.070 kr23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret