Gå til hovedindhold

Elo Open-Frame Touchmonitors 1790L - Rev B - LED-skærm - 17 - åben ramme - berøringsskærm - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort

EloIsenkramEAN: 0815335025822
Pris fra 4.518 krtil 6.244 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.726 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Elo Open-Frame Touchmonitors 1790L - Rev B - LED-skærm - 17 - åben ramme - berøringsskærm - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4518 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Elo Open-Frame Touchmonitors 1790L 17" 1280 x 1024 VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz
4.518 kr
Til butik
Elo Open-Frame Touchmonitors 1790L 17" 1280 x 1024 VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

Elo Open-Frame Touchmonitors 1790L - Rev B - LED-skærm - 17" - åben ramme - berøringsskærm - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: E326942
EAN: 0815335025822
Varenr.: 992629404
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elo Open-Frame Touchmonitors 1790L - Rev B - LED-skærm - 17 - åben ramme - berøringsskærm - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort
4.843 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elo Open-Frame Touchmonitors 1790L Rev B - 1280x1024 - 60Hz - TFT
4.843 kr
Til butik
Elo Open-Frame Touchmonitors 1790L Rev B - 1280x1024 - 60Hz - TFT billede

Produktinformation

Elo Open-Frame Touchmonitors 1790L Rev B 17" touchmonitor til interaktive kiosker og point-of-sale, med pålidelig berøringsinput og et kompakt 5:4-display. Størrelse: 17" Opløsning: 1280 x 1024 Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: TFT Tilslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: Touch-screen; remote control; anti-glare coating; LED backlight Holdbar berøringsfunktion, anti-refleksbelægning og fleksible tilslutningsmuligheder effektiviserer kundekontakt og vedligeholdelse i detail-, kiosk- og industrimiljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: Elo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: E326942
EAN: 0815335025822
Varenr.: 2611340
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elo 1790l 17 tommer Lcd Hdmi/vga/dp Open Frame Usb/rs232 Uden Strømforsyning 17 tommer 225cd/m² 1280 × 1024pixels
6.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elo Open-Frame Touchmonitors 1790L - Rev B - LED-skærm - 17 - åben ramme - berøringsskærm - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elo Open-Frame Touchmonitors 1790L - Rev B - LED-skærm - 17 - åben ramme - berøringsskærm - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.518 kr4.518 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.843 kr4.843 krKøb
3Proshop DK4.843 kr4.843 krKøb
4Dustin DK6.244 kr6.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elo Open-Frame Touchmonitors 1790L - Rev B - LED-skærm - 17 - åben ramme - berøringsskærm - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort

PriceData har fulgt prisen på Elo Open-Frame Touchmonitors 1790L - Rev B - LED-skærm - 17 - åben ramme - berøringsskærm - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 4.514 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 6.244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.070 kr.

Den nuværende pris på 4.518 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Elo Open-Frame Touchmonitors 1790L - Rev B - LED-skærm - 17 - åben ramme - berøringsskærm - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Elo Open-Frame Touchmonitors 1790L - Rev B - LED-skærm - 17 - åben ramme - berøringsskærm - 1280 x 1024 @ 60 Hz - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20264.518 kr2 kr (0%)
13. maj 20264.520 kr2 kr (0%)
4. maj 20264.522 kr2 kr (0%)
1. maj 20264.520 kr3 kr (0%)
16. apr. 20264.523 kr5 kr (0%)
1. apr. 20264.518 kr5 kr (0%)
31. mar. 20264.523 kr1.374 kr (23%)
30. mar. 20265.897 kr347 kr (6%)
7. mar. 20266.244 kr1.726 kr (38%)
26. feb. 20264.518 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret