Gå til hovedindhold

Elo 0702L - LED-skærm - 7 - touchscreen - 800 x 480 @ 60 Hz - 430 cd/m² - 500:1 - 25 ms - USB - sort

EloComputer – tilbehørEAN: 0843173110721
Pris fra 2.237 krtil 2.488 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 251 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.232 kr 1. maj

Sammenlign priser på Elo 0702L - LED-skærm - 7 - touchscreen - 800 x 480 @ 60 Hz - 430 cd/m² - 500:1 - 25 ms - USB - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2237 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Elo 0702L 7" 800 x 480 USB 60Hz
2.237 kr
Til butik
Elo 0702L 7" 800 x 480 USB 60Hz billede

Produktinformation

Elo 0702L - LED-skærm - 7" - touchscreen - 800 x 480 @ 60 Hz - 430 cd/m² - 500:1 - 25 ms - USB - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: E796382
EAN: 0843173110721
Varenr.: 994811330
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elo 0702L - LED-skærm - 7 - touchscreen - 800 x 480 @ 60 Hz - 430 cd/m² - 500:1 - 25 ms - USB - sort
2.454 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
7" Elo E796382 - 800x480 - 60Hz - IPS
2.454 kr
Til butik
7" Elo E796382 - 800x480 - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

Elo E796382 er designet til grundlæggende touchscreen-applikationer med 7" størrelse og 800x480 opløsning. Skærmstørrelse: 7" Opløsning: 800 x 480 Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Lysstyrke: 430 cd/m² Anslutninger: USB Særlige funktioner: Touchscreen, 5:3 billedformatDenne 7" touchscreen-skærm har 430 cd/m² lysstyrke og 800 x 480 opløsning ved 60Hz opdateringshastighed. Den understøtter USB-forbindelse og er egnet til grundlæggende interaktive display-applikationer med touch.

Produktspecifikationer

Mærke: Elo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: E796382
EAN: 0843173110721
Varenr.: 2788485
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elo 0702l 7 tommer 800x480 10-touch Usb Black No Stand 7 tommer 500cd/m² 800 × 480pixels
2.488 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elo 0702L - LED-skærm - 7 - touchscreen - 800 x 480 @ 60 Hz - 430 cd/m² - 500:1 - 25 ms - USB - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elo 0702L - LED-skærm - 7 - touchscreen - 800 x 480 @ 60 Hz - 430 cd/m² - 500:1 - 25 ms - USB - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.237 kr2.237 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.454 kr2.454 krKøb
3Proshop DK2.454 kr2.454 krKøb
4Dustin DK2.488 kr2.574,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elo 0702L - LED-skærm - 7 - touchscreen - 800 x 480 @ 60 Hz - 430 cd/m² - 500:1 - 25 ms - USB - sort

PriceData har fulgt prisen på Elo 0702L - LED-skærm - 7 - touchscreen - 800 x 480 @ 60 Hz - 430 cd/m² - 500:1 - 25 ms - USB - sort i 132 dage. Laveste pris i perioden er 2.232 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 2.238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.235 kr.

Den nuværende pris på 2.237 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Elo 0702L - LED-skærm - 7 - touchscreen - 800 x 480 @ 60 Hz - 430 cd/m² - 500:1 - 25 ms - USB - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Elo 0702L - LED-skærm - 7 - touchscreen - 800 x 480 @ 60 Hz - 430 cd/m² - 500:1 - 25 ms - USB - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.237 kr2 kr (0%)
13. maj 20262.235 kr1 kr (0%)
4. maj 20262.234 kr2 kr (0%)
1. maj 20262.232 kr3 kr (0%)
22. apr. 20262.235 kr3 kr (0%)
1. apr. 20262.238 kr4 kr (0%)
28. mar. 20262.234 kr1 kr (0%)
12. mar. 20262.235 kr2 kr (0%)
26. feb. 20262.237 kr2 kr (0%)
9. feb. 20262.235 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret