Gå til hovedindhold

Elmer's Glow-in-the-Dark flydende lim | Pink | 147 ml

Elmer'sKreativitetssætEAN: 3026981620799
Pris fra 43 krtil 49 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Elmer's Glow-in-the-Dark flydende lim | Pink | 147 ml og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elmer's Lim Glow in the Dark pink Liquid Glue 147 ml
43 kr
Til butik
Elmer's Lim Glow in the Dark pink Liquid Glue 147 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Elmer's
Kategori: Håndarbejdsprodukter
Farve: 2
Artikel nr.: 2162079
EAN: 3026981620799
Varenr.: 8320456
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elmer's Glow-in-the-Dark flydende lim | Pink | 147 ml
49 kr
Til butik
Elmer's Glow-in-the-Dark flydende lim | Pink | 147 ml billede

Produktinformation

Elektrificerer kunst, kunsthåndværk og slim med neonglansen fra Elmer's Glow-in-the-Dark Liquid Glue. Mens den er lys om dagen, kommer denne håndværkslim virkelig til live om natten og lyser op med en lysende neonglød. Det er også fantastisk til at lave limslim - bare bland med nogle få almindelige husholdningsingredienser som bagepulver og kontaktopløsning. Vaskbar, sikker og giftfri, Elmers lim er en nem, rodfri måde at blive kreativ til kunst- og håndværksprojekter på. Uanset om det bruges til at dekorere, male, lime eller lave slim, er mulighederne uendelige.

Produktspecifikationer

Mærke: Elmer's
Kategori: Kreativt Legetoej
Artikel nr.: 2162079
EAN: 3026981620799
Varenr.: 3140292

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elmer's Glow-in-the-Dark flydende lim | Pink | 147 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elmer's Glow-in-the-Dark flydende lim | Pink | 147 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb
2Proshop DK49 kr88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elmer's Glow-in-the-Dark flydende lim | Pink | 147 ml

PriceData har fulgt prisen på Elmer's Glow-in-the-Dark flydende lim | Pink | 147 ml i 133 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 43 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Elmer's Glow-in-the-Dark flydende lim | Pink | 147 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Elmer's Glow-in-the-Dark flydende lim | Pink | 147 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202643 kr9 kr (17%)
29. maj 202652 kr12 kr (19%)
21. maj 202664 kr21 kr (49%)
7. maj 202643 kr4 kr (9%)
6. maj 202647 kr4 kr (9%)
1. maj 202643 kr4 kr (9%)
30. apr. 202647 kr4 kr (9%)
16. apr. 202643 kr4 kr (9%)
15. apr. 202647 kr2 kr (4%)
8. apr. 202649 kr4 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret