Gå til hovedindhold

Elmer's Glue Slime Magical Liquid Solution | Flaske med 259 ml (op til 4 portioner)

Elmer'sKreativitetssætEAN: 3026980509422
Pris fra 49 krtil 105 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Elmer's Glue Slime Magical Liquid Solution | Flaske med 259 ml (op til 4 portioner) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elmer's Magisk væske 259 ml til slim
49 kr
Til butik
Elmer's Magisk væske 259 ml til slim billede

Produktspecifikationer

Mærke: Elmer's
Kategori: Slim
Farve: 1
Artikel nr.: 2079477
EAN: 3026980509422
Varenr.: 4830649
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elmer's Glue Slime Magical Liquid Solution | Flaske med 259 ml (op til 4 portioner)
49 kr
Til butik
Elmer's Glue Slime Magical Liquid Solution | Flaske med 259 ml (op til 4 portioner) billede

Produktinformation

Du skal blot tilføje væsken til Elmer's lim for at skabe spændende original slim. Alt-i-én-formel erstatter borax, kontaktlinsevæske og bagepulver. Nyd det sjove ved at lave slim uden stress ved at søge efter ekstra ingredienser. Børnevenlig og vaskbar (ikke til børn under 3 år). 259 ml flaske kan fremstille op til 4 portioner slim...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Elmer's
Kategori: Kreativt Legetoej
Artikel nr.: 2079477
EAN: 3026980509422
Varenr.: 2787830
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Elmer's - Magiske Væske Til Slim - 259 Ml
69,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Elmers magisk væske 259 ml
74,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ELMER'S Magical Liquid 8.75 OZ
-29%85 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Elmer's Magical Liquid Slime activator 259ml
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elmer's Glue Slime Magical Liquid Solution | Flaske med 259 ml (op til 4 portioner) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elmer's Glue Slime Magical Liquid Solution | Flaske med 259 ml (op til 4 portioner) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK49 kr88 krKøb
2Proshop DK49 kr88 krKøb
3Gucca.dk69,95 kr69,95 krKøb
4Legekæden74,95 kr74,95 krKøb
5Teknikproffset DK85 kr134 krKøb
6CompuMail DK105 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elmer's Glue Slime Magical Liquid Solution | Flaske med 259 ml (op til 4 portioner)

PriceData har fulgt prisen på Elmer's Glue Slime Magical Liquid Solution | Flaske med 259 ml (op til 4 portioner) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 37 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 57 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Elmer's Glue Slime Magical Liquid Solution | Flaske med 259 ml (op til 4 portioner). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Elmer's Glue Slime Magical Liquid Solution | Flaske med 259 ml (op til 4 portioner) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202649 kr1 kr (2%)
20. maj 202650 kr1 kr (2%)
19. maj 202651 kr1 kr (2%)
18. maj 202652 kr1 kr (2%)
17. maj 202653 kr1 kr (2%)
16. maj 202654 kr1 kr (2%)
15. maj 202655 kr1 kr (2%)
14. maj 202656 kr1 kr (2%)
12. maj 202657 kr14 kr (33%)
28. apr. 202643 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret