Gå til hovedindhold

Elmer's - Disappearing Purple Glue Stick 40 Gram (5 Pack) (2143884)

Elmer'sHåndarbejde og hobbyEAN: 3026981438844
Pris fra 109 krtil 135 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Elmer's - Disappearing Purple Glue Stick 40 Gram (5 Pack) (2143884) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elmers Klebestift Disappearing Purple 40G - 5er Blister
109 kr
Til butik
Elmers Klebestift Disappearing Purple 40G - 5er Blister billede

Produktspecifikationer

Mærke: Elmer's
Kategori: Håndarbejdsprodukter
Farve: 2
Artikel nr.: 2143884
EAN: 3026981438844
Varenr.: 6777641
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elmer's Disappearing Purple limstifter | 40 g | 5 styk
109 kr
Til butik
Elmer's Disappearing Purple limstifter | 40 g | 5 styk billede

Produktinformation

Elmer's Disappearing Purple skolelimstifter er en sjov måde at lime ting og sager fast på papir, tavler, karton, skumplader, billeder og meget andet. Limen er lilla, når den påføres, så den er nem at bruge, og derefter bliver den gennemsigtig, når den tørrer. Denne lim er endvidere specielt designet til at være vaskbar og børnevenlig. Opnå glatte resultater uden klumper derhjemme, i skolen og på rejsen med Elmer's Disappearing Purple skolelimstifter.

Produktspecifikationer

Mærke: Elmer's
Kategori: Kreativt Legetoej
Artikel nr.: 2143884
EAN: 3026981438844
Varenr.: 3199220
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Elmer's - Disappearing Purple Glue Stick 40 Gram (5 Pack) (2143884)
109,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Elmer's Disappearing Purple Glue stick 40 gram (5-pak) (2143884)
121 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Elmer's DISAPPEARING PURPLE Limstift
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elmer's - Disappearing Purple Glue Stick 40 Gram (5 Pack) (2143884) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elmer's - Disappearing Purple Glue Stick 40 Gram (5 Pack) (2143884) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb
2Proshop DK109 kr148 krKøb
3Gucca.dk109,95 kr109,95 krKøb
4Teknikproffset DK121 kr170 krKøb
5CompuMail DK135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elmer's - Disappearing Purple Glue Stick 40 Gram (5 Pack) (2143884)

PriceData har fulgt prisen på Elmer's - Disappearing Purple Glue Stick 40 Gram (5 Pack) (2143884) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 19 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Elmer's - Disappearing Purple Glue Stick 40 Gram (5 Pack) (2143884). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Elmer's - Disappearing Purple Glue Stick 40 Gram (5 Pack) (2143884) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. mar. 2026109 kr
8. mar. 2026109,95 kr
7. mar. 2026110 kr
2. mar. 2026109,95 kr
1. mar. 2026110 kr5 kr (4%)
28. feb. 2026115 kr1 kr (1%)
27. feb. 2026116 kr13 kr (10%)
24. feb. 2026129 kr27 kr (26%)
9. feb. 2026102 kr7,95 kr (7%)
5. feb. 2026109,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret