Gå til hovedindhold

Ellen 20 Bordlampe White Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm

NordluxLamperEAN: 5701581458086
Pris fra 219 krtil 384 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ellen 20 Bordlampe White Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Ellen bordlampe, hvid
219 kr
Til butik
Nordlux Ellen bordlampe, hvid billede

Produktinformation

Ellen bordlampe - minimalistisk skandinavisk design Nogle gange er det enkle design bare det flotteste og i Ellen bordlampe får du netop et enkelt design med en spinkelt designet fod (Ø16 cm.) og en paddehat skærm som klæder den utrolig godt. Et flot desi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lampetyper
Farve: white
Størrelse: H40cm x D20cm
EAN: 5701581458086
Varenr.: 4244458087
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Ellen bordlampe, hvid
229 kr
Til butik
Nordlux Ellen bordlampe, hvid billede

Produktinformation

Stilren Ellen bordlampe til blødt lys i hjemmet Med sit minimalistiske design og bløde, afrundede former er Ellen bordlampe et stilfuldt valg til enhver indretning. Den brede skærm spreder lyset jævnt og skaber en behagelig atmosfære perfekt til vinduesk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: H40cm x D20cm
EAN: 5701581458086
Varenr.: 4244458087
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Ellen bordlampe, hvid
247 kr
Til butik
Nordlux Ellen bordlampe, hvid billede

Produktinformation

Opgrader din belysning med Nordlux Ellen Nordlux Ellen bordlampe i hvid er en tidløs og stilfuld lampe, der passer perfekt til ethvert rum. Den hvide farve og enkle design skaber en ren og minimalistisk æstetik. Dekorativ belysning: Ellen bordlampen tilf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: H40cm x D20cm
EAN: 5701581458086
Varenr.: 4244458087
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Ellen 20 Bord Lampe - Hvid
269 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Ellen bordlampe, hvid
275 kr
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ellen 20 bordlampe, hvid
-33%303 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ellen 20 Bordlampe White Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm
-26%333 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Ellen 20 bordlampe, hvid
384 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ellen 20 Bordlampe White Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ellen 20 Bordlampe White Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk219 kr219 krKøb
2Greenline229 kr229 krKøb
3LavprisEl247 kr247 krKøb
4Homeshop DK269 kr269 krKøb
5BilligVVS DK275 kr275 krKøb
6Lamper.dk303 kr303 krKøb
7Lampemesteren DK333 kr362 krKøb
8Proshop DK384 kr423 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ellen 20 Bordlampe White Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm

PriceData har fulgt prisen på Ellen 20 Bordlampe White Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 305 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 261 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Ellen 20 Bordlampe White Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Ellen 20 Bordlampe White Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026219 kr10 kr (4%)
23. maj 2026229 kr10 kr (5%)
22. maj 2026219 kr50 kr (19%)
13. maj 2026269 kr22 kr (9%)
12. maj 2026247 kr22 kr (8%)
11. maj 2026269 kr22 kr (9%)
24. apr. 2026247 kr12 kr (5%)
23. apr. 2026259 kr12 kr (5%)
21. apr. 2026247 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026246 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret