Gå til hovedindhold

Elkedel - Esperanza EKK012, 1,7 l, 2.200 W, glas/sort

EsperanzaElkedlerEAN: 5901299915653
Pris fra 133 krtil 189 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Elkedel - Esperanza EKK012, 1,7 l, 2.200 W, glas/sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Esperanza Elkedel 1.7liter 2.2kW
133 kr
Til butik
Esperanza Elkedel 1.7liter 2.2kW billede

Produktinformation

Esperanza YOSEMITE - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW

Produktspecifikationer

Mærke: Esperanza
Artikel nr.: EKK012
EAN: 5901299915653
Varenr.: 992691760
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esperanza Elkedel YOSEMITE - 2200 W
134 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel - Esperanza EKK012, 1,7 l, 2.200 W, glas/sort
-11%169 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elkedel - Esperanza EKK012, 1,7 l, 2.200 W, glas/sort billede

Produktinformation

Fordele ved elkedel i glasFå hurtigt varmt vand til kaffe, te og madlavning med Esperanza EKK012. Den rummelige 1,7 l elkedel i klart glas gør det nemt at se vandstanden, mens LED-belysning giver et stilrent udtryk på køkkenbordet. Den skjulte varmelegeme og automatisk sluk hjælper med en tryg og bekvem hverdag.Nem og bekvem hverdagElkedlen er trådløs fra basen og har lågåbning via knap, så du kan fylde vand på med én hånd. Kogtørrebeskyttelse og tænd/sluk-knap giver sikker brug, og den transparente kande i glas og plast passer ind i både moderne og klassiske køkkener.Kapacitet: 1,7 lEffekt: 2.200 WSpænding: 220–240 VFrekvens: 50 HzMateriale: Glas og plastSkjult varmelegeme: JaLED-belysning: JaAutomatisk sluk: JaKogtørrebeskyttelse: JaLågåbning: KnapLedningslængde: 0,75 mTrådløs kande på base: JaFarve: Sort og transparent...

Produktspecifikationer

Mærke: Esperanza
Kategori: Vandkedler
Vægt: 2.04g
EAN: 5901299915653
Varenr.: 1885728
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel - Esperanza EKK012, 1,7 l, 2.200 W, glas/sort
-10%189 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elkedel - Esperanza EKK012, 1,7 l, 2.200 W, glas/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elkedel - Esperanza EKK012, 1,7 l, 2.200 W, glas/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK133 kr133 krKøb
2Proshop DK134 kr173 krKøb
3Boligcenter DK169 kr169 krKøb
4Vivas DK189 kr268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elkedel - Esperanza EKK012, 1,7 l, 2.200 W, glas/sort

PriceData har fulgt prisen på Elkedel - Esperanza EKK012, 1,7 l, 2.200 W, glas/sort i 174 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 142 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Elkedel - Esperanza EKK012, 1,7 l, 2.200 W, glas/sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Elkedel - Esperanza EKK012, 1,7 l, 2.200 W, glas/sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026133 kr1 kr (1%)
31. maj 2026134 kr1 kr (1%)
29. maj 2026133 kr2 kr (2%)
28. maj 2026131 kr15 kr (13%)
27. maj 2026116 kr14 kr (14%)
13. maj 2026102 kr29 kr (22%)
12. maj 2026131 kr2 kr (2%)
10. maj 2026133 kr2 kr (2%)
9. maj 2026131 kr2 kr (2%)
26. apr. 2026133 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret