Gå til hovedindhold

ELKA Working Xtreme Taljebukser 082402 - Grøn/Sort / L | Bukser | DISCOUNT | EN 343 3-3-X

ELKABukserEAN: 5706219136497
Pris fra 553,25 krtil 736,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 183 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Working Xtreme Taljebukser 082402 - Grøn/Sort / L | Bukser | DISCOUNT | EN 343 3-3-X og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 553.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Arbejdsbukser vandtætte 082402 grøn/sort Str. L
-25%553,25 kr
Før 736,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Arbejdsbukser vandtætte 082402 grøn/sort Str. L billede

Produktinformation

Disse arbejdsregnbukser er omhyggeligt designet til at tilbyde topkvalitets komfort og beskyttelse under udfordrende vejrforhold. Bukserne er konstrueret af højteknologiske, åndbare materialer, som effektivt fremmer luftcirkulationen og holder brugeren tø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219136497
Varenr.: 404155
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Working Xtreme Taljebukser 082402 - Grøn/Sort / L | Bukser | DISCOUNT | EN 343 3-3-X
736,25 kr
Til butik
ELKA Working Xtreme Taljebukser 082402 - Grøn/Sort / L | Bukser | DISCOUNT | EN 343 3-3-X billede

Produktinformation

ELKA Working Xtreme Taljebukser 082402 ELKA Working Xtreme Taljebukser 082402 er det ultimative valg til dig, der har brug for robuste og holdbare bukser til arbejdet. Disse bukser kan klare de mest krævende arbejdsopgaver og er designet med fokus på funk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Bukser
EAN: 5706219136497
Varenr.: 47409218158929

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Working Xtreme Taljebukser 082402 - Grøn/Sort / L | Bukser | DISCOUNT | EN 343 3-3-X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Working Xtreme Taljebukser 082402 - Grøn/Sort / L | Bukser | DISCOUNT | EN 343 3-3-X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk553,25 kr553,25 krKøb
2Sikkerhedsgiganten736,25 kr736,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Working Xtreme Taljebukser 082402 - Grøn/Sort / L | Bukser | DISCOUNT | EN 343 3-3-X

PriceData har fulgt prisen på ELKA Working Xtreme Taljebukser 082402 - Grøn/Sort / L | Bukser | DISCOUNT | EN 343 3-3-X i 182 dage. Laveste pris i perioden er 553,25 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 736,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 640 kr.

Den nuværende pris på 553,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for ELKA Working Xtreme Taljebukser 082402 - Grøn/Sort / L | Bukser | DISCOUNT | EN 343 3-3-X. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for ELKA Working Xtreme Taljebukser 082402 - Grøn/Sort / L | Bukser | DISCOUNT | EN 343 3-3-X de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026553,25 kr183 kr (25%)
30. maj 2026736,25 kr183 kr (33%)
23. maj 2026553,25 kr183 kr (25%)
22. maj 2026736,25 kr183 kr (33%)
15. maj 2026553,25 kr183 kr (25%)
14. maj 2026736,25 kr183 kr (33%)
2. maj 2026553,25 kr183 kr (25%)
1. maj 2026736,25 kr183 kr (33%)
18. apr. 2026553,25 kr183 kr (25%)
17. apr. 2026736,25 kr183 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret