Gå til hovedindhold

ELKA Rainwear ELKA Waders 171700 - Oliven / 37 | Waders | EN 343 3-1-X | Fjernlager

ELKA RainwearSkoEAN: 5706219096265
Pris fra 401,06 krtil 599 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 197,94 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Waders 171700 - Oliven / 37 | Waders | EN 343 3-1-X | Fjernlager og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 401.06 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Waders uden sikkerhed 171700 oliven str. 37
-33%401,06 kr
Før 597,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Waders uden sikkerhed 171700 oliven str. 37 billede

Produktinformation

Disse avancerede waders er skabt til at klare ekstreme klimatiske forhold og er perfekte til brug under både professionelle og hobbyrelaterede aktiviteter i fugtige omgivelser. De er konstrueret af et robust PVC polyester materiale med en tykkelse på 600...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Fritidssko
EAN: 5706219096265
Varenr.: 405038
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Elka PVC Waders (Oliven, 37)
425 kr
Til butik
Elka PVC Waders (Oliven, 37) billede

Produktinformation

Elka PVC waders er udviklet til krævende arbejdsforhold, hvor holdbarhed og komfort er afgørende. De er fremstillet i kraftigt ELKA PVC Heavy-materiale (PVC-belagt polyester), som er både fiskeolieresistent og kuldebestandigt. Med et vandsøjletryk på 15.0...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Elka
Kategori: Vandtæt arbejdstøj
Farve: Oliven
Størrelse: 37
EAN: 5706219096265
Varenr.: 19926757
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Waders 171700 - Oliven / 37 | Waders | EN 343 3-1-X | Fjernlager
597,5 kr
Til butik
ELKA Waders 171700 - Oliven / 37 | Waders | EN 343 3-1-X | Fjernlager billede

Produktinformation

ELKA Waders 171700 ELKA Waders 171700 er en kvalitetsfiskevader designet til at give dig den bedste komfort og beskyttelse under dine fisketure. Disse waders er udstyret med et forstærket svejset skridt, der sikrer holdbarheden og forhindrer lækage.Wadern...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Waders
EAN: 5706219096265
Varenr.: 47409295556945
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka waders, olivengrøn, str. 37
599 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka waders, olivengrøn, str. 37
599 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Elka waders, olivengrøn, str. 37
599 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka waders, olivengrøn, str. 37
599 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka waders, olivengrøn, str. 37
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Waders 171700 - Oliven / 37 | Waders | EN 343 3-1-X | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Waders 171700 - Oliven / 37 | Waders | EN 343 3-1-X | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk401,06 kr401,06 krKøb
2Specialbutikken425 kr425 krKøb
3Sikkerhedsgiganten597,5 kr597,5 krKøb
4BilligVVS DK599 kr599 krKøb
5Greenline599 kr599 krKøb
6LavprisEl599 kr599 krKøb
7LavprisVVS599 kr599 krKøb
8LavprisVærktøj599 kr599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Waders 171700 - Oliven / 37 | Waders | EN 343 3-1-X | Fjernlager

PriceData har fulgt prisen på ELKA Waders 171700 - Oliven / 37 | Waders | EN 343 3-1-X | Fjernlager i 181 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 425 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 409 kr.

Den nuværende pris på 401,06 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for ELKA Waders 171700 - Oliven / 37 | Waders | EN 343 3-1-X | Fjernlager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for ELKA Waders 171700 - Oliven / 37 | Waders | EN 343 3-1-X | Fjernlager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026401,06 kr23,94 kr (6%)
30. maj 2026425 kr23,94 kr (6%)
23. maj 2026401,06 kr23,94 kr (6%)
22. maj 2026425 kr23,94 kr (6%)
15. maj 2026401,06 kr23,94 kr (6%)
14. maj 2026425 kr23,94 kr (6%)
2. maj 2026401,06 kr23,94 kr (6%)
1. maj 2026425 kr23,94 kr (6%)
18. apr. 2026401,06 kr23,94 kr (6%)
17. apr. 2026425 kr23,94 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret