Gå til hovedindhold

ELKA Visible Xtreme Stretch Vinterjakke 186100R - Fl.orange/Sort / XS | Regntøj | ELKA | EN 343 4-1-X

ELKAFrakker og jakkerEAN: 5706219311542
Pris fra 1.256,04 krtil 1.871,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 615,21 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Visible Xtreme Stretch Vinterjakke 186100R - Fl.orange/Sort / XS | Regntøj | ELKA | EN 343 4-1-X og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1256.04 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hi-vis vinterjakke stretch 186100R orange/sort Str. XS
-33%1.256,04 kr
Før 1.871,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hi-vis vinterjakke stretch 186100R orange/sort Str. XS billede

Produktinformation

Denne avancerede vinterjakke er skabt til at tilbyde brugerne ultimativ komfort og beskyttelse under de mest udfordrende vinterforhold. Jakken er konstrueret med en innovativ stretch-teknologi, der ikke alene sikrer en optimal pasform, men også garanterer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Hi-vis
EAN: 5706219311542
Varenr.: 405387
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Visible Xtreme Stretch Vinterjakke 186100R - Fl.orange/Sort / XS | Regntøj | ELKA | EN 343 4-1-X
1.871,25 kr
Til butik
ELKA Visible Xtreme Stretch Vinterjakke 186100R - Fl.orange/Sort / XS | Regntøj | ELKA | EN 343 4-1-X billede

Produktinformation

ELKA Visible Xtreme Stretch Vinterjakke 186100R ELKA Visible Xtreme Stretch Vinterjakke 186100R er en letvægtsvinterjakke med tapede sømme og høj isoleringsevne. Jakken er designet til at give komfort og varme i de kolde vintermåneder.Vatteringen i jakken...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219311542
Varenr.: 47409329504593

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Visible Xtreme Stretch Vinterjakke 186100R - Fl.orange/Sort / XS | Regntøj | ELKA | EN 343 4-1-X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Visible Xtreme Stretch Vinterjakke 186100R - Fl.orange/Sort / XS | Regntøj | ELKA | EN 343 4-1-X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk1.256,04 kr1.256,04 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.871,25 kr1.871,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Visible Xtreme Stretch Vinterjakke 186100R - Fl.orange/Sort / XS | Regntøj | ELKA | EN 343 4-1-X

PriceData har fulgt prisen på ELKA Visible Xtreme Stretch Vinterjakke 186100R - Fl.orange/Sort / XS | Regntøj | ELKA | EN 343 4-1-X i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.222,55 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 1.871,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.530 kr.

Den nuværende pris på 1.256,04 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for ELKA Visible Xtreme Stretch Vinterjakke 186100R - Fl.orange/Sort / XS | Regntøj | ELKA | EN 343 4-1-X. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for ELKA Visible Xtreme Stretch Vinterjakke 186100R - Fl.orange/Sort / XS | Regntøj | ELKA | EN 343 4-1-X de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.256,04 kr615,21 kr (33%)
30. maj 20261.871,25 kr615,21 kr (49%)
23. maj 20261.256,04 kr615,21 kr (33%)
22. maj 20261.871,25 kr615,21 kr (49%)
15. maj 20261.256,04 kr615,21 kr (33%)
14. maj 20261.871,25 kr615,21 kr (49%)
2. maj 20261.256,04 kr560,21 kr (31%)
1. maj 20261.816,25 kr560,21 kr (45%)
18. apr. 20261.256,04 kr560,21 kr (31%)
17. apr. 20261.816,25 kr560,21 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret