Gå til hovedindhold

ELKA Visible Xtreme Overall 089900R - Fl.orange/Sort / M | Overall | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 2

ELKAOverallsEAN: 5706219136435
Pris fra 830,75 krtil 1.105 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 274,25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Visible Xtreme Overall 089900R - Fl.orange/Sort / M | Overall | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 2 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 830.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hi-vis arbejdsoveralls 089900R orange/sort Str. M
-25%830,75 kr
Før 1.105 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hi-vis arbejdsoveralls 089900R orange/sort Str. M billede

Produktinformation

Denne avancerede arbejdsregnoverall er nøje udformet for at give fremragende beskyttelse og øget funktionalitet i udfordrende og våde arbejdsmiljøer. Overallen er konstrueret med en høj grad af vandtæthed, opnået gennem anvendelsen af materialer med et hø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Hi-vis
EAN: 5706219136435
Varenr.: 404441
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Visible Xtreme Overall 089900R - Fl.orange/Sort / M | Overall | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 2
1.105 kr
Til butik
ELKA Visible Xtreme Overall 089900R - Fl.orange/Sort / M | Overall | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 2 billede

Produktinformation

ELKA Visible Xtreme Overall 089900R ELKA Visible Xtreme Overall 089900R er en alsidig og holdbar overall, der er designet til at opfylde dine behov i ekstreme arbejdsforhold. Overallen er udstyret med tapede sømme, hvilket sikrer en vandtæt og robust kons...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Overall
EAN: 5706219136435
Varenr.: 47409242374481

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Visible Xtreme Overall 089900R - Fl.orange/Sort / M | Overall | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Visible Xtreme Overall 089900R - Fl.orange/Sort / M | Overall | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk830,75 kr830,75 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.105 kr1.105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Visible Xtreme Overall 089900R - Fl.orange/Sort / M | Overall | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 2

PriceData har fulgt prisen på ELKA Visible Xtreme Overall 089900R - Fl.orange/Sort / M | Overall | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 2 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 830,75 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 1.105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 964 kr.

Den nuværende pris på 830,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for ELKA Visible Xtreme Overall 089900R - Fl.orange/Sort / M | Overall | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for ELKA Visible Xtreme Overall 089900R - Fl.orange/Sort / M | Overall | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026830,75 kr274,25 kr (25%)
30. maj 20261.105 kr274,25 kr (33%)
23. maj 2026830,75 kr274,25 kr (25%)
22. maj 20261.105 kr274,25 kr (33%)
15. maj 2026830,75 kr274,25 kr (25%)
14. maj 20261.105 kr274,25 kr (33%)
2. maj 2026830,75 kr274,25 kr (25%)
1. maj 20261.105 kr274,25 kr (33%)
18. apr. 2026830,75 kr274,25 kr (25%)
17. apr. 20261.105 kr274,25 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret