Gå til hovedindhold

ELKA Visible Xtreme Midlayer Zip-In Jakke 150015R - Fl. orange / 5XL | Jakker | EN ISO 20471 - klasse 3 | ID-Kort holder

ELKAFrakker og jakkerEAN: 5706219302038
Pris fra 466 krtil 689,06 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 223,06 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Visible Xtreme Midlayer Zip-In Jakke 150015R - Fl. orange / 5XL | Jakker | EN ISO 20471 - klasse 3 | ID-Kort holder og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 466 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hi-vis fleecejakke midlayer zip-in 150015R org 5XL
-32%466 kr
Før 688,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hi-vis fleecejakke midlayer zip-in 150015R org 5XL billede

Produktinformation

Denne funktionelle fleecejakke er skabt med både komfort og praktisk anvendelighed for øje. Jakken er konstrueret af en høj kvalitet polyester-fleece, der ikke kun føles blød mod huden, men også bidrager til optimal varme og effektiv åndbarhed under forsk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Hi-vis
EAN: 5706219302038
Varenr.: 404802
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Visible Xtreme Midlayer Zip-In Jakke 150015R - Fl. orange / 5XL | Jakker | EN ISO 20471 - klasse 3 | ID-Kort holder
689,06 kr
Til butik
ELKA Visible Xtreme Midlayer Zip-In Jakke 150015R - Fl. orange / 5XL | Jakker | EN ISO 20471 - klasse 3 | ID-Kort holder billede

Produktinformation

ELKA Visible Xtreme Midlayer Zip-In Jakke 150015R ELKA Visible Xtreme Midlayer Zip-In Jakke 150015R er den perfekte jakke til enhver udendørs entusiast. Den er designet til at være alsidig og holdbar og er ideel til brug i alle slags vejrforhold.En af de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Jakker
EAN: 5706219302038
Varenr.: 47409272291665

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Visible Xtreme Midlayer Zip-In Jakke 150015R - Fl. orange / 5XL | Jakker | EN ISO 20471 - klasse 3 | ID-Kort holder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Visible Xtreme Midlayer Zip-In Jakke 150015R - Fl. orange / 5XL | Jakker | EN ISO 20471 - klasse 3 | ID-Kort holder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk466 kr466 krKøb
2Sikkerhedsgiganten689,06 kr689,06 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Visible Xtreme Midlayer Zip-In Jakke 150015R - Fl. orange / 5XL | Jakker | EN ISO 20471 - klasse 3 | ID-Kort holder

PriceData har fulgt prisen på ELKA Visible Xtreme Midlayer Zip-In Jakke 150015R - Fl. orange / 5XL | Jakker | EN ISO 20471 - klasse 3 | ID-Kort holder i 180 dage. Laveste pris i perioden er 466 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 689,06 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 575 kr.

Den nuværende pris på 466 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for ELKA Visible Xtreme Midlayer Zip-In Jakke 150015R - Fl. orange / 5XL | Jakker | EN ISO 20471 - klasse 3 | ID-Kort holder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for ELKA Visible Xtreme Midlayer Zip-In Jakke 150015R - Fl. orange / 5XL | Jakker | EN ISO 20471 - klasse 3 | ID-Kort holder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026466 kr223,06 kr (32%)
30. maj 2026689,06 kr223,06 kr (48%)
23. maj 2026466 kr223,06 kr (32%)
22. maj 2026689,06 kr223,06 kr (48%)
15. maj 2026466 kr223,06 kr (32%)
14. maj 2026689,06 kr223,06 kr (48%)
2. maj 2026466 kr223,06 kr (32%)
1. maj 2026689,06 kr223,06 kr (48%)
18. apr. 2026466 kr223,06 kr (32%)
17. apr. 2026689,06 kr223,06 kr (48%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret