Gå til hovedindhold

ELKA Termovest 162500 - Hvid / L | Veste | Herre | Overdele

ELKAVesteEAN: 5706219091840
Pris fra 178,25 krtil 237,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 59,25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Termovest 162500 - Hvid / L | Veste | Herre | Overdele og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Termovest u/krave quiltet 162500 hvid Str. L
-25%178,25 kr
Før 237,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Termovest u/krave quiltet 162500 hvid Str. L billede

Produktinformation

Denne moderne og funktionelle termovest har et elegant og praktisk design, som er perfekt til både mænd og kvinder. Vesten er udstyret med et stilfuldt quiltet mønster bestående af 4x4 cm tern, der ikke kun tilføjer et visuelt element, men også bidrager t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Arbejdsveste
EAN: 5706219091840
Varenr.: 404935
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Termovest 162500 - Hvid / L | Veste | Herre | Overdele
237,5 kr
Til butik
ELKA Termovest 162500 - Hvid / L | Veste | Herre | Overdele billede

Produktinformation

ELKA Termovest 162500 ELKA Termovest 162500 er den perfekte beklædningsgenstand til at holde dig varm og beskyttet under kolde vejrforhold. Vesten er udstyret med en pålidelig YKK-lynlås, der sikrer en nem og holdbar lukning.En af de mange nyttige funktio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Veste
EAN: 5706219091840
Varenr.: 47409286283601

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Termovest 162500 - Hvid / L | Veste | Herre | Overdele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Termovest 162500 - Hvid / L | Veste | Herre | Overdele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk178,25 kr178,25 krKøb
2Sikkerhedsgiganten237,5 kr237,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Termovest 162500 - Hvid / L | Veste | Herre | Overdele

PriceData har fulgt prisen på ELKA Termovest 162500 - Hvid / L | Veste | Herre | Overdele i 154 dage. Laveste pris i perioden er 178,25 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 228,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 203 kr.

Den nuværende pris på 178,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for ELKA Termovest 162500 - Hvid / L | Veste | Herre | Overdele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for ELKA Termovest 162500 - Hvid / L | Veste | Herre | Overdele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026178,25 kr50,5 kr (22%)
30. maj 2026228,75 kr50,5 kr (28%)
23. maj 2026178,25 kr50,5 kr (22%)
22. maj 2026228,75 kr50,5 kr (28%)
15. maj 2026178,25 kr50,5 kr (22%)
14. maj 2026228,75 kr50,5 kr (28%)
2. maj 2026178,25 kr50,5 kr (22%)
1. maj 2026228,75 kr50,5 kr (28%)
18. apr. 2026178,25 kr50,5 kr (22%)
17. apr. 2026228,75 kr50,5 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret