Gå til hovedindhold

ELKA Rainwear ELKA Termojakke 160500 - Hvid / L | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde

ELKA RainwearSikkerhedstøjEAN: 5706219003584
Pris fra 234,09 krtil 349 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 114,91 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Termojakke 160500 - Hvid / L | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 234.09 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Termojakke u/krave quiltet 160500 hvid Str. L
-33%234,09 kr
Før 348,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Termojakke u/krave quiltet 160500 hvid Str. L billede

Produktinformation

Denne moderne termojakke er omhyggeligt designet til at kombinere funktionalitet med æstetik, perfekt til at modstå kølige temperaturer med et stilfuldt touch. Fremstillet af 100 % polyester, tilbyder denne jakke en fremragende balance mellem holdbarhed o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Arbejdsjakker
EAN: 5706219003584
Varenr.: 404857
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Termojakke, Hvid - Rainwear 160500
-25%299 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Termojakke, Hvid - Rainwear 160500 billede

Produktinformation

Denne termojakke med lynlås og rib i ærmer og hals er den perfekte måde at holde sig varm og beskyttet mod kulden. Isoleringen sikrer effektiv varme og er både let, blød og fylder næsten ingenting, når den presses sammen. Jakken er vandafvisende og har er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Elka
Farve: Hvid
EAN: 5706219003584
Varenr.: 7895950065888
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Termojakke 160500 - Hvid / L | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde
348,75 kr
Til butik
ELKA Termojakke 160500 - Hvid / L | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde billede

Produktinformation

ELKA Termojakke 160500 ELKA Termojakke 160500 er en fantastisk termojakke, der er designet til at holde dig varm og komfortabel, selv under de koldeste forhold. Jakken er fremstillet af høj kvalitet polyester, der sikrer perfekt isolering og beskyttelse m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Jakker
EAN: 5706219003584
Varenr.: 47409278091601
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka termojakke, hvid, str. L
349 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka termojakke, hvid, str. L
349 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Elka termojakke, hvid, str. L
349 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka termojakke, hvid, str. L
349 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka termojakke, hvid, str. L
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Termojakke 160500 - Hvid / L | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Termojakke 160500 - Hvid / L | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk234,09 kr234,09 krKøb
2Modekompagniet299 kr299 krKøb
3Sikkerhedsgiganten348,75 kr348,75 krKøb
4BilligVVS DK349 kr349 krKøb
5Greenline349 kr349 krKøb
6LavprisEl349 kr349 krKøb
7LavprisVVS349 kr349 krKøb
8LavprisVærktøj349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Termojakke 160500 - Hvid / L | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde

PriceData har fulgt prisen på ELKA Termojakke 160500 - Hvid / L | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde i 180 dage. Laveste pris i perioden er 228 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 335 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 261 kr.

Den nuværende pris på 234,09 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for ELKA Termojakke 160500 - Hvid / L | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for ELKA Termojakke 160500 - Hvid / L | Jakker | Fjernlager | Isolerende mod kulde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026234,09 kr100,91 kr (30%)
30. maj 2026335 kr100,91 kr (43%)
23. maj 2026234,09 kr100,91 kr (30%)
22. maj 2026335 kr100,91 kr (43%)
15. maj 2026234,09 kr100,91 kr (30%)
14. maj 2026335 kr100,91 kr (43%)
2. maj 2026234,09 kr100,91 kr (30%)
1. maj 2026335 kr100,91 kr (43%)
18. apr. 2026234,09 kr100,91 kr (30%)
17. apr. 2026335 kr100,91 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret