Gå til hovedindhold

ELKA Rainwear ELKA Termobukser 161500 - Navy / M | Bukser | ELKA | Fjernlager

ELKA RainwearBukserEAN: 5706219003973
Pris fra 162,77 krtil 242,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 79,73 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Termobukser 161500 - Navy / M | Bukser | ELKA | Fjernlager og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162.77 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Termobukser quiltede 161500 navy Str. M
-33%162,77 kr
Før 242,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Termobukser quiltede 161500 navy Str. M billede

Produktinformation

Disse isolerede termobukser er nøje konstrueret med et detaljeret quiltet design, der præsenterer små 4x4 cm tern, hvilket ikke kun tilfører et visuelt tiltalende udseende, men også bidrager til buksernes funktionelle egenskaber. Designet hjælper med at f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Arbejdsbukser
EAN: 5706219003973
Varenr.: 404910
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Termobukser, Herre, Marine - 161500
-43%229 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
E
Produktbillede

Produktinformation

Materiale EQ 200 ELKA QUILT Komposition 100% Polyester 200 g/m² Skridtlængde str. L 83 cm Industri Rengøring, Skov og Landbrug, Service og Vedligehold, Fiskeri Produktserie Made in Europe Produkttype Taljebukser

Produktspecifikationer

Mærke: Elka
EAN: 5706219003973
Varenr.: 7895956848864
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka termobukser, marineblå, str. M
239 kr
Til butik
Elka termobukser, marineblå, str. M billede

Produktinformation

Varme og komfort til hverdagen med marineblå termobukser Med disse marineblå termobukser fra Elka får du en trofast følgesvend til de kolde og våde dage. Bukserne er udviklet til dig, der ønsker at holde varmen og samtidig være beskyttet mod vind og regn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: navy
Størrelse: M
EAN: 5706219003973
Varenr.: 910224986
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka termobukser, marineblå, str. M
239 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Elka termobukser, marineblå, str. M
239 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka termobukser, marineblå, str. M
239 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka termobukser, marineblå, str. M
239 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Termobukser 161500 - Navy / M | Bukser | ELKA | Fjernlager
242,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Termobukser 161500 - Navy / M | Bukser | ELKA | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Termobukser 161500 - Navy / M | Bukser | ELKA | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk162,77 kr162,77 krKøb
2Modekompagniet229 kr229 krKøb
3BilligVVS DK239 kr239 krKøb
4Greenline239 kr239 krKøb
5LavprisEl239 kr239 krKøb
6LavprisVVS239 kr239 krKøb
7LavprisVærktøj239 kr239 krKøb
8Sikkerhedsgiganten242,5 kr242,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Termobukser 161500 - Navy / M | Bukser | ELKA | Fjernlager

PriceData har fulgt prisen på ELKA Termobukser 161500 - Navy / M | Bukser | ELKA | Fjernlager i 179 dage. Laveste pris i perioden er 158 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 162,77 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for ELKA Termobukser 161500 - Navy / M | Bukser | ELKA | Fjernlager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for ELKA Termobukser 161500 - Navy / M | Bukser | ELKA | Fjernlager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026162,77 kr76,23 kr (32%)
30. maj 2026239 kr76,23 kr (47%)
23. maj 2026162,77 kr76,23 kr (32%)
22. maj 2026239 kr76,23 kr (47%)
15. maj 2026162,77 kr76,23 kr (32%)
14. maj 2026239 kr76,23 kr (47%)
2. maj 2026162,77 kr70,98 kr (30%)
1. maj 2026233,75 kr70,98 kr (44%)
18. apr. 2026162,77 kr70,98 kr (30%)
17. apr. 2026233,75 kr70,98 kr (44%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret