Gå til hovedindhold

ELKA Termo Base Layer Underbukser 102900 - Sort / XS | Undertøj | Elements | Fiskeri

ELKAUndertøjEAN: 5706219284273
Pris fra 148 krtil 239 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Termo Base Layer Underbukser 102900 - Sort / XS | Undertøj | Elements | Fiskeri og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 148 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Termounderbukser lange 102900 sort Str. XS
-21%148 kr
Før 187,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Termounderbukser lange 102900 sort Str. XS billede

Produktinformation

Disse termiske lange underbukser udgør et ideelt første lag til koldt vejr og er konstrueret med avanceret Cooldry teknologi. Dette materiale er nøje udvalgt for dets fremragende isoleringsevner samt for at tillade huden at ånde, hvilket gør disse underbu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Termoundertøj
EAN: 5706219284273
Varenr.: 404526
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Termo Base Layer Underbukser 102900 - Sort / XS | Undertøj | Elements | Fiskeri
187,5 kr
Til butik
ELKA Termo Base Layer Underbukser 102900 - Sort / XS | Undertøj | Elements | Fiskeri billede

Produktinformation

ELKA Termo Base Layer Underbukser 102900 ELKA Termo Base Layer Underbukser 102900 er det optimale valg, når du har brug for ekstra varme og komfort i de kolde måneder. Disse underbukser er lavet af en Cooldry metervare, der ikke kun isolerer, men også lad...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Undertøj
EAN: 5706219284273
Varenr.: 47409250074961
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Termounderbukser, Herrer, Sort - 102900
-4%239 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
E
Produktbillede

Produktinformation

Materiale 100% POLYESTER COOLDRY® 180G Komposition 100% Polyester Cooldry® 180g Skridtlængde str. L 81 cm Industri Transport, Byggeri & Anlæg, Profil og Reklametøj, Skov og Landbrug, Service og Vedligehold, Off Shore, Fiskeri Produktserie Made in Europe P...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Elka
Farve: Sort
EAN: 5706219284273
Varenr.: 7896215879904

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Termo Base Layer Underbukser 102900 - Sort / XS | Undertøj | Elements | Fiskeri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Termo Base Layer Underbukser 102900 - Sort / XS | Undertøj | Elements | Fiskeri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk148 kr148 krKøb
2Sikkerhedsgiganten187,5 kr187,5 krKøb
3Modekompagniet239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Termo Base Layer Underbukser 102900 - Sort / XS | Undertøj | Elements | Fiskeri

PriceData har fulgt prisen på ELKA Termo Base Layer Underbukser 102900 - Sort / XS | Undertøj | Elements | Fiskeri i 178 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 240 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 148 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for ELKA Termo Base Layer Underbukser 102900 - Sort / XS | Undertøj | Elements | Fiskeri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for ELKA Termo Base Layer Underbukser 102900 - Sort / XS | Undertøj | Elements | Fiskeri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026148 kr39,5 kr (21%)
30. maj 2026187,5 kr39,5 kr (27%)
23. maj 2026148 kr39,5 kr (21%)
22. maj 2026187,5 kr39,5 kr (27%)
15. maj 2026148 kr39,5 kr (21%)
14. maj 2026187,5 kr39,5 kr (27%)
2. maj 2026148 kr92 kr (38%)
1. maj 2026240 kr92 kr (62%)
18. apr. 2026148 kr92 kr (38%)
17. apr. 2026240 kr92 kr (62%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret