Gå til hovedindhold

ELKA Rainwear ELKA Taljebuks 302400 - Oliven / XS | Bukser | DISCOUNT | ELKA

ELKA RainwearBukserEAN: 5706219290854
Pris fra 132,71 krtil 203,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 71,04 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Taljebuks 302400 - Oliven / XS | Bukser | DISCOUNT | ELKA og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132.71 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Regnbukser PU/PVC 302400 oliven Str. XS
-35%132,71 kr
Før 203,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Regnbukser PU/PVC 302400 oliven Str. XS billede

Produktinformation

Disse alsidige unisex regnbukser er nøje udformet for at tilbyde maksimal beskyttelse og komfort under våde forhold. Fremstillet af en robust blanding af polyurethan (PU) og polyvinylchlorid (PVC), garanterer disse bukser fremragende vandtæthed samtidig m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219290854
Varenr.: 405446
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka Outdoor regnbukser PU/PVC, olivengrøn, str. XS
188 kr
Til butik
Elka Outdoor regnbukser PU/PVC, olivengrøn, str. XS billede

Produktinformation

Regnbukser til udendørsliv komfort og beskyttelse i ét Med disse regnbukser i olivengrøn fra Elka Outdoor får du en pålidelig makker til både arbejde og fritid, når vejret viser sig fra sin våde side. Bukserne er fremstillet i slidstærkt polyester med PU...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: green
Størrelse: XS
EAN: 5706219290854
Varenr.: 910012272
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Elka Outdoor regnbukser PU/PVC, olivengrøn, str. XS
188 kr
Til butik
Elka Outdoor regnbukser PU/PVC, olivengrøn, str. XS billede

Produktinformation

Regnbukser til udendørsliv komfort og beskyttelse i olivengrøn Uanset om du skal på arbejde, på tur i skoven eller bare vil være forberedt på en regnfuld dag, er disse olivengrønne regnbukser fra Elka Outdoor et pålideligt valg. Bukserne er fremstillet i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: green
Størrelse: XS
EAN: 5706219290854
Varenr.: 910012272
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Elka Outdoor regnbukser PU/PVC, olivengrøn, str. XS
188 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka Outdoor regnbukser PU/PVC, olivengrøn, str. XS
188 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Elka Outdoor regnbukser PU/PVC, olivengrøn, str. XS
188 kr
Til butik
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Outdoor regnbukser PU/PVC, Herre, Olivengrøn - 302400
198 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Taljebuks 302400 - Oliven / XS | Bukser | DISCOUNT | ELKA
203,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Taljebuks 302400 - Oliven / XS | Bukser | DISCOUNT | ELKA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Taljebuks 302400 - Oliven / XS | Bukser | DISCOUNT | ELKA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk132,71 kr132,71 krKøb
2BilligVVS DK188 kr188 krKøb
3Greenline188 kr188 krKøb
4LavprisEl188 kr188 krKøb
5LavprisVVS188 kr188 krKøb
6LavprisVærktøj188 kr188 krKøb
7Modekompagniet198 kr198 krKøb
8Sikkerhedsgiganten203,75 kr203,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Taljebuks 302400 - Oliven / XS | Bukser | DISCOUNT | ELKA

PriceData har fulgt prisen på ELKA Taljebuks 302400 - Oliven / XS | Bukser | DISCOUNT | ELKA i 179 dage. Laveste pris i perioden er 129,17 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 132,71 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for ELKA Taljebuks 302400 - Oliven / XS | Bukser | DISCOUNT | ELKA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for ELKA Taljebuks 302400 - Oliven / XS | Bukser | DISCOUNT | ELKA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026132,71 kr55,29 kr (29%)
30. maj 2026188 kr55,29 kr (42%)
23. maj 2026132,71 kr55,29 kr (29%)
22. maj 2026188 kr55,29 kr (42%)
15. maj 2026132,71 kr55,29 kr (29%)
14. maj 2026188 kr55,29 kr (42%)
2. maj 2026132,71 kr55,29 kr (29%)
1. maj 2026188 kr55,29 kr (42%)
18. apr. 2026132,71 kr55,29 kr (29%)
17. apr. 2026188 kr55,29 kr (42%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret