Gå til hovedindhold

ELKA Seler til Forklæde 3320 - Hvid | Seler | DISCOUNT | Forklæder

ELKASelerEAN: 5706219186065

Sammenlign priser på ELKA Seler til Forklæde 3320 - Hvid | Seler | DISCOUNT | Forklæder og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Seler t/forklæde 3320 hvid Str. one-size
68,75 kr
Til butik
Seler t/forklæde 3320 hvid Str. one-size billede

Produktinformation

Dette innovative sæt justerbare seler er en essentiel tilføjelse til ethvert arbejdstøj, især for dem der hyppigt benytter forklæder i deres daglige arbejde. Fremstillet med en robust blanding af PVC og polyester, tilbyder disse seler en bemærkelsesværdig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Tilbehør
EAN: 5706219186065
Varenr.: 405519
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Seler til Forklæde 3320 - Hvid | Seler | DISCOUNT | Forklæder
68,75 kr
Til butik
ELKA Seler til Forklæde 3320 - Hvid | Seler | DISCOUNT | Forklæder billede

Produktinformation

ELKA Seler til Forklæde 3320 ELKA Seler til Forklæde 3320 er den perfekte løsning til at bære dit forklæde med stil og komfort. Disse seler er specielt designet til at passe til ELKA forklædets artikler: 035800, 075810 og 175800. Med ELKA Seler til Forklæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Seler
EAN: 5706219186065
Varenr.: 47409341399377

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Seler til Forklæde 3320 - Hvid | Seler | DISCOUNT | Forklæder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Seler til Forklæde 3320 - Hvid | Seler | DISCOUNT | Forklæder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk68,75 kr68,75 krKøb
2Sikkerhedsgiganten68,75 kr68,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Seler til Forklæde 3320 - Hvid | Seler | DISCOUNT | Forklæder

PriceData har fulgt prisen på ELKA Seler til Forklæde 3320 - Hvid | Seler | DISCOUNT | Forklæder i 178 dage. Laveste pris i perioden er 66,25 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 68,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 68,75 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for ELKA Seler til Forklæde 3320 - Hvid | Seler | DISCOUNT | Forklæder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for ELKA Seler til Forklæde 3320 - Hvid | Seler | DISCOUNT | Forklæder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 202668,75 kr2,5 kr (4%)
25. apr. 202666,25 kr2,5 kr (4%)
23. apr. 202668,75 kr2,5 kr (4%)
20. apr. 202666,25 kr2,5 kr (4%)
18. apr. 202668,75 kr2,5 kr (4%)
7. apr. 202666,25 kr2,5 kr (4%)
6. apr. 202668,75 kr2,5 kr (4%)
5. apr. 202666,25 kr2,5 kr (4%)
4. apr. 202668,75 kr2,5 kr (4%)
2. apr. 202666,25 kr2,5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret