Gå til hovedindhold

ELKA PRO Overall m/ elastik 079900E - Hvid / L | Overall | EN-14126-PB[4]-B | EN-343-4/1/X

ELKAOverallsEAN: 5706219111234
Pris fra 384,28 krtil 572,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 188,22 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA PRO Overall m/ elastik 079900E - Hvid / L | Overall | EN-14126-PB[4]-B | EN-343-4/1/X og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 384.28 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Regnoveralls m/elastik i ben 079900E hvid Str. L
-33%384,28 kr
Før 572,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Regnoveralls m/elastik i ben 079900E hvid Str. L billede

Produktinformation

Denne avancerede regnoverall er nøje udviklet til optimal beskyttelse under ekstreme vejrforhold. Fremstillet af en robust kombination af polyurethan og polyamid, tilbyder dette beklædningsstykke exceptionel modstandsdygtighed over for både fiskeolie og k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Regntøj
EAN: 5706219111234
Varenr.: 404056
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA PRO Overall m/ elastik 079900E - Hvid / L | Overall | EN-14126-PB[4]-B | EN-343-4/1/X
572,5 kr
Til butik
ELKA PRO Overall m/ elastik 079900E - Hvid / L | Overall | EN-14126-PB[4]-B | EN-343-4/1/X billede

Produktinformation

ELKA PRO Overall m/ elastik 079900E ELKA PRO Overall m/ elastik 079900E er en alsidig og holdbar overalls, der er perfekt egnet til professionel brug. Med sin vendbare funktion kan denne overall præsentere dig med to forskellige farver i ét tøjstykke, hvi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Overall
EAN: 5706219111234
Varenr.: 47409211933009

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA PRO Overall m/ elastik 079900E - Hvid / L | Overall | EN-14126-PB[4]-B | EN-343-4/1/X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA PRO Overall m/ elastik 079900E - Hvid / L | Overall | EN-14126-PB[4]-B | EN-343-4/1/X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk384,28 kr384,28 krKøb
2Sikkerhedsgiganten572,5 kr572,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA PRO Overall m/ elastik 079900E - Hvid / L | Overall | EN-14126-PB[4]-B | EN-343-4/1/X

PriceData har fulgt prisen på ELKA PRO Overall m/ elastik 079900E - Hvid / L | Overall | EN-14126-PB[4]-B | EN-343-4/1/X i 180 dage. Laveste pris i perioden er 366,68 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 572,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 445 kr.

Den nuværende pris på 384,28 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for ELKA PRO Overall m/ elastik 079900E - Hvid / L | Overall | EN-14126-PB[4]-B | EN-343-4/1/X. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for ELKA PRO Overall m/ elastik 079900E - Hvid / L | Overall | EN-14126-PB[4]-B | EN-343-4/1/X de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026384,28 kr188,22 kr (33%)
30. maj 2026572,5 kr188,22 kr (49%)
23. maj 2026384,28 kr188,22 kr (33%)
22. maj 2026572,5 kr188,22 kr (49%)
15. maj 2026384,28 kr188,22 kr (33%)
14. maj 2026572,5 kr188,22 kr (49%)
2. maj 2026384,28 kr176,97 kr (32%)
1. maj 2026561,25 kr176,97 kr (46%)
18. apr. 2026384,28 kr176,97 kr (32%)
17. apr. 2026561,25 kr176,97 kr (46%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret